Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam 7 hónapos, egy cikk...

Fiam 7 hónapos, egy cikk szerint baj, ha nem fél az idegenektől. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Azt írja a cikk, hogy a kötődés hiányát jelzi. Sok időt töltök vele, de néha a nagyszűlök is vigyéznak rá, mert egyedül nevelem. Nem fél az idegenektől, méregeti őket egy ideig, majd feloldódik. Nem fog hozzám olyan szorosan kötődni? Tényleg azt jelzi?
2009. júl. 2. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ennel nagyobb hülyeseget eletemben nem hallottam....

Komolyan, semmi okod az aggodalomra, ha a fiadon nem latod, hogy mashoz jobban kötödne, mint hozzad. 8 honapos kora körül tenyleg van szeparacios felelem, ami az anya elvesztesetöl valo felelem miatt adodik, (vagyis sir, ha nem lat). Amit a fiadrol irsz az pozitiv dolog, nyitott, erzelmi biztonsagban nevelkedö kisfiu, kell ennel több?????

(egy pszichologus)

2009. júl. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ. Talán nem kellene az interneten olvasgatnom ilyen cikkeket:)
2009. júl. 2. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
semmikepp!!! Ez tenyleg egy pozitiv dolog. Nagyjabol ugy tudnam megmagyarazni, hogy nem fel az idegenektöl, mert erzelmi biztonsagban van, tudja, hogy nem törtenhet vele rossz, mert szereted, foglalkozol vele, hat mi baj törtenhetne? Amit leirtal az egy baszolut nyitott, kedves, erdeklödö 7 honapos kisfiu jellemzese, ne okozz magadnak felesleges feszültsegeket!
2009. júl. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a jótanácsot:)
2009. júl. 2. 08:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én rettentően rossznak tartom,ha egy baba nem mosolyog sokat!Alapjában kéne neki!De ha megyek az utcán és látok egy babát akire mosolygok,az anyja meg úgy néz rám,mintha el akarnám rabolni a gyerekét(és ettől a gyerek is morcos,mosolytalan lesz)akkor legszívesebben felakasztanám magam!
2009. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én örülök neki, hogy sokat mosolyog nevet a fiam, könnyű mosolyt csalni az arcára. Mintahogy annak is örülök, ha idegenek megnézik, mosolyognak rá, büszke voltam, hogy milyen kis barátságos. Nem kellett volna a hülye cikket elolvasnom. Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 2. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!