Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legolcsobb receptnélk...

Melyik a legolcsobb receptnélküli 2-es tápszer?

Figyelt kérdés
Eddig a doki irta nekünk,de 6 hó után ugytudom már csak a HA-st irja fel,de nekünk az nem indokolt.Patikába venném mert van egészségügyi kártyám.Eddig BEBA-t evett,de ha van olcsobb akkor kipróbálnám azt is.Ti menyiért veszitek a tápszert?És melyiket?
2009. júl. 2. 05:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mildibé 2 350gros 715Ft

Mildibé 2 600 gr-os 1622Ft

Humana 2 800 gr-os 2447Ft

2009. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a gyógyszertárban 2500 a Milumil HA2, a Rossmann-ban talán 2000. Én ezért csak akkor veszek eg.pt.-ra, ha már nagyon kifogytam a kp-ből. :)

Tegnap vettem Rossmann Babydream 2 tápszert kipróbálásra. Kíváncsi leszek, hogy milyen, mert 1300 Ft a 800 g.

A gyógyszertárban a Humana 2 nálunk 2800.

Bebát nem tartanak, csak Start Aktív-ot, meg 1-est. Előbbi 2500 vény nélkül.

Beba 2 + vaníliást próbáltunk még, azt szereti a lányom, de a patikánkban azt sem tartanak.

Mondjuk a mi gyógyszertárunk nem mérvadó, mert amikor pelenkát akartam venni eg.pt-os kártyával, pofámba vágták, hogy nem drogéria, babára való pelenkát ők nem tartanak! No comment. :/

Milumil-t, Beba 2 Aktív-ot, Beba 2 + vaníliát, Mildibé 2-t próbáltunk eddig. Mindet megette a lányom, legjobban talán a vaníliás ízlett neki.

2009. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen,még jó hogy lehet őket kapni:-))

Nem semmi ezek az árak,és kell belőlük jó pár.jó babázást nektek.

2009. júl. 2. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!