Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred a babám fél...

Miért ébred a babám fél óránként egész éjszaka?

Figyelt kérdés

Este fél 10-kor aludt el, azóta...már teljesen kivagyok. Megpróbáltam itatni, 1 kortynál többet nem kért. Meleg van sajnos az ő szobájában is, ezért csak egy pelenka és egy napozó van rajta és semmi több. Tehát nincs túlöltöztetve. Éhes nem lehet. Amikor felébred, akkor pár másodpercig sírdogál, aztán inkább nyöszörög. hallom (bébiőrön keresztül), ahogy forgolódik,hánykolódik. Most is megint átrendezte a kiságyat, keresztbe fordult, úgy persze nem fér el és lábaival dobolt a kiságy rácsán.

De miért nem alszik?? Ha bemegyek, 1-2 perc nyöszörgés, simi és alszik.

Ötletek??


2009. júl. 2. 03:10
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne hogy a meleg miatt
2009. júl. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor is a meleg miatt lehet ez, ha előtte átaludta az éjszakát?

Hiszen nem csak tegnap volt meleg..?

2009. júl. 2. 06:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanilyen volt az éjszakánk, azzal a különbséggel, hogy a babámmal alszom/aludtam volna. Ő már egy órája fel is kelt, pedig 8 körül szokott. Megnéztem az időjárást, elvileg nincs front. Hulla vagyok én is.
2009. júl. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor kitartást nekünk a mai napra és reménykedjünk, hogy a ma éjszaka már jobb lesz!
2009. júl. 2. 07:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Hajnal 2 óta nem aludtam, 4-ig volt fent a fiam, pedig 2 hetes korától végigalussza az éjszakákat.

Persze elaludt végül az én helyemen én meg nem fértem el az ágyban. :(

2009. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mennyi idő. Ha túl van már a hasfájós korszakon, akkor lehet, hogy a fogacska a bűnös. Mi is 6 hetet kinlódtunk, mire kibújt az első kettő. Próbáld ki a a viburcol kúpot, az homeopátiás készítmény, fogzásra való.
2009. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Hogy vagyok? nálunk egyfolytában megy a panaszkodás, sírás, nem alvás, hiszti. Annyira fáj már a fejem. Sehol sincs el, még az ölemben sem.
2009. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2.-utolsó!

Nálunk is nagyon kemény ez a mai nap. Ráadásul nem hajlandó enni, hiszti, sírás. Persze vannak jó pillanatai is, de csak ha mellette vagyok közvetlenül és vele foglalkozok. Még a délután is biztos téboly lesz.

Egyébként holnap lesz 8 hós a babám.

2009. júl. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!