Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fitymaszűkület? Az én hibám,...

Fitymaszűkület? Az én hibám, hogy eddig nem huzigattam neki? Van itt olyan anyuka akinek ugyanez a problémája?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisfiamnak fitymaszűkülete van. Esténként húzigatom neki, de annyira félek, hogy így marad.
2009. júl. 1. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
már 6 hónaposan nektek nézték ?Ilyet még nem is hallottam.
2009. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 17 hónapos és még csak tisztálkodáshoz húztam amennyire engedi.

Semmi gondunk nincs. Nézesd meg a gyerekorvossal is és ha tényleges fitymaszűkülete van elfogja mondani mi a teendő. De egyébként ma már nem bántják nem húzogatják egészen a szobatisztaságig.

2009. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk most rántották fel 10 hós múlt. Nem kialakult fitymaszűkülete volt, hanem csak le volt tapadva. Pedig első pillanattól napi kétszer húztam fel neki. Ha nem segít rá a drnéni akkor az lett volna.
2009. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elsö vok. ja én néha fürdésnél húzogatom ici-picit mert ezt megfogadtam hátha nem kell feltépni ha 2 éves lesz. Az elsö gyereknél tépték de tragédiának éreztem.
2009. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
van olyan doki aki vár több évig a rántással, mert ö ugy mondja hogy magátol kénne engedni a börnek.De ez ritka doki.
2009. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A dr néni mondta, hogy elég szűk és huzigassam fürdéskor. Azt is mondta, hogy eddig 3 éves korig vártak az orvosok, most már 6 évre kitolódott. Én nem akarom, hogy körülmetéljék. :( Vagy korai még ezen aggódnom?
2009. júl. 1. 22:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon korai. ha szép sugárban pisil, akkor semmi gáz.
2009. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a tes=mnak is volt...neki asszem 1,5 evesen....mi is ...vagyis inkabb a szulok nehezen viseltek pedig sztem nem kell ugy +ijedni....:) jobbulast nektek
2009. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na, a pisiléssel nincs semmi gond, néha mint egy szökőkút. :)
2009. júl. 1. 22:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor nincs vele gáz, nekem azt mondta anno a gyerekorvos.
2009. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!