Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4és fél hónapos kislányom BCG...

4és fél hónapos kislányom BCG oltása ég nem fakadt ki. Ha 6 hónapos koráig nem történik meg, ismételni kell?

Figyelt kérdés
járt már így más is???van még esély,hogy kifakadjon?
2009. júl. 1. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a miénk se fakadt még ki. Szintén 4,5 hós kislány.
2009. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia...reménykedjünk,hogy kifakad és nem kell újra szurni:(utálom, ha injekciót kap...
2009. júl. 1. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is így jártunk 9hósak vagyunk és kedden kapjuk meg.Így van ha hat hós korig nincs változás,akkor újra meg kell kapnia.Azért szorítok nektek.

9hós baba anyukája

2009. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányomnak sem fakadt ki. Aztán kapott egy próbaoltást, mely által kiderült, hogy semmi védettsége nem volt, ezért természetesen be kellett oltani másodjára is. Na, ez már rendesen hegesedett.

Én sem örültem az újbóli szúrásnak...de a gyerek egészsége a legfontosabb. Te is erre gondolj. Meg 2 másodperc az egész, szerencsére.

2009. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem látszott semmi, 6 hósan kapta a 2.at. Az is alig látszik, 3. szerencsére nincs. NEm fájt neki, ne aggódj, ez nem olyan, mint a normál szuri, bőr alá adják.
2009. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!