Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hósan ehet a baba tésztát...

Hány hósan ehet a baba tésztát? Milyet és hogy készítitek el, mivel adjátok neki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

1 évesen, piskótát, kifőtt tésztát, sajttal, tejföllel, lekvárral, darával.Paradicsommal.Túróval. Grízzel.Diót egy évvel később. Mákot mi adtunk, de nem tudom, mit mond a modern eu-s szabályozás...?:)

Durmtésztát (tojás nélkül)korábban is, ha tud rágni.

Mézes sütit.Kiflit 10 hónaposan.

2009. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 1. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Durum tesztat 8 honapos koratol lehet adni neki.Erdemes mar akkor is egy kicsit darabosra hagyni neki amikor meg nincs foga,hogy szokjon hozza.
2009. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is durumtésztát szoktam neki csinálni kb 10 hós kora óta. Paradicsomszósszal, reszelt sajttal nagyon szereti.
2009. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. júl. 2. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!