Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pediped vagy siesta legyen az...

Pediped vagy siesta legyen az első kiscipink?

Figyelt kérdés

11 hónapos a lányzóm, 1hete megy már eléggé sokat és egyedűl. Van egy liliputihoz hasonló benti cipőnk (kolyokcipo.hu). Úgy látom hogy nagyon bedől benne a bokája, szinte belső lábélen megy. Másnak is volt ilyen??? Én hiszek a puhatalpú teoriában, de nem lehet hogy tartania kéne mégis valminek a bokát? Mint a siesta szandik.

Várom a tapasztalatokat.

Előre is köszi


2009. júl. 1. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
ln a köztes megoládt választottam: elefanten.
2009. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk a siesta nagyon bejött
2009. júl. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintén siesta párti vagyok!Fiam (4 éves)lúdtalpját gyönyörűen alakítja!
2009. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk liliputi és pediped van, bentre-kintre. Nem dől be a bokája. Szerintem kérdezd meg a gyerekorvost vagy kérj beutalót ortopédiára. Ott meg tudják mondani biztosra, hogy vészes-e, és cipőt is fognak ajánlani.
2009. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A ludtalp a siestától lett, nem pedig "alakítja a lúdtalpat".


Az olyan ortopéd orvosok, akik nem 20 évvel ezelőtt tanultakat ismerik csak, biztos lebeszélnek a harántemelős cipőkről.


Németországban, csak puhatalpú cipőt adnak a járni tanuló gyerekere. Ezek közül meg a pediped a legjobb. Itthon meg a liliputi.

2009. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!