Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itthon hagyjam a babámat?

Itthon hagyjam a babámat?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy lehetőséget hogy párommal horvátba elmehetünk 4napra szinte ingyen.mikor az utazás lenne,fiam 8.hónapot töltené.a család próbál rábeszélni,a gyerek nagyon jol elvan a nagyikkal,de én nem tartom jo ötletnek.nagyon pici még ehhez.értelmes véleményeket szeretnék.
2009. júl. 1. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gondolom most az egyik szemed sír a másik nevet....Sztem is picike még a 4 nap naon sok lenne neki.Kisfiam nem volt egy éves mikor annál se volt el akit napi szinten látott(úgy értem nem vehette fel).Igen ebben a korban bármikor előjöhet az hogy csak anya-anya,ez ad neki biztonságérzetet.De szerintem te is szenvednél.Egy napra itthon hagynám de 4re biztos nem.
2009. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tanácsot nem adok, ezt tényleg neked kell eldönteni. A saját tapasztalatomról viszont beszámolok, hátha segít a döntésben.

Kb. 2 hete hagytam magára 7 hónapos fiamat két napra (két éjszaka) az anyósommal és apával (be kellett feküdnöm kórházba, kivizsgálásra). Napközben nagyon jókedvű, élénk volt, evett rendesen, nem volt semmi gond. A fürdetéstől azonban mindkét este elszabadult a pokol. Állítólag úgy sikítozott a kisfiam órákon keresztül, hogy már teljesen kétségbe estek, mi legyen vele. Az altatás 2-2,5 óra volt, még álmában is hosszasan hüppögött, pedig nekem kb 5 perc alatt alszik el, jó alvó.

Amikor mentem hozzá, örült nekem (mostanában az idegeneknek is örül), de amikor a karomba fogtam, kétségbeesetten sírni kezdett és a nagymami felé nyúlkált. Két-három órámba tellett, mire visszaszoktattam magamhoz, az összes kedvenc éneket, mondókát, simogatóst végigcsináltuk. Nagyon megrázott a dolog.

Persze minden pici más, de nekem nagy lecke volt.

2009. júl. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!