Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itthon hagyjam a babámat?

Itthon hagyjam a babámat?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy lehetőséget hogy párommal horvátba elmehetünk 4napra szinte ingyen.mikor az utazás lenne,fiam 8.hónapot töltené.a család próbál rábeszélni,a gyerek nagyon jol elvan a nagyikkal,de én nem tartom jo ötletnek.nagyon pici még ehhez.értelmes véleményeket szeretnék.
2009. júl. 1. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha nyaralni és pihenni akarsz (márpedig azt akarj!)akkor hagyd itthon. Nem olyan pici ő már! Tényleg jól ellesz a nagyszülőkkel.
2009. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elviekben simán elmehetnél!

Ez egyébként tejesen bab és mama-függő!


Mi is gondolkodunk egy hasonló uton. Én biztos vagyok benn, hogy a babám nagyon jól ellene a nagyikkal, imádja őket. Nekem az a gondom, hogy vajon tudok-e én úgy nyaralni, pihenni, hogy nincs velem a baba. Sztem állandó diszkomfortérzetem lenne...

2009. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tudnék kikapcsolódni a babám nélkül (most 7 hónapos). Eddig kb 3-szor 1 órát voltam tőle távol.

De ezt neked kell eldönteni, mindenki más, engem a frász törne ki, más jól érezné magát.

2009. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Egy 8 hónapos BABÁNAK szüksége van az Édesanyjára! Főleg 4 napig! Ilyenkor kezdődik az un "8 hónapos idegenkedés" is, amikor nem a nagyira van szükége a gyereknek, hanem Rád! 1 éves koráig én semmi esetre sem hagynám egyedül a gyermekemet senkivel, főleg hosszabb ideig, ha tápszeres lenne akkor sem! Addig szüksége van Rád! 1 éves kora után, már megtanulta, hogy nem vagytok eggyek, vagyis külön ember Ő is, már nem fél az idegenektől stb. És ezt mind Te tanítottad meg neki!

Dönts jó belátásod szerint! Remélem segítettem!

2009. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudnám itthon hagyni a 8 hós babámat még akkor sem ha tudom hogy saját anyámékra bízom. Ő csak a nagymama te viszont az anyja vagy.
2009. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne! Ne hagyd otthon. 8 hónaposnak ez nagyon sok. Vele is tudsz pihenni! Csak más legyen, mint otthon.Ne törődj a napirenddel, meg a sterilitással! Vedd lazára!

ovis kora előtt ne hagyd egy napnál/éjnél tovább ott!

Mondom ezt 44 évesen, 3 majdnem felnőtt gyerekkel - kellett ennyi rálátás.Ennyi idő, és most már visszatekintve látom. Én is hagytam mamára, ángyikára, ha muszáj volt, de 2 nap nagyon megviselte a 1,5 évest is.

Vidd a babát! Jól fogtok nyaralni vele is! Fotózzátok! És nem kell görcsölni, lefekvés, kaja , mosdatás ne számítson, csak lazán, hurcoljátok, és jó lesz mindhármótoknak. Vigyél hordkendőt!

2009. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Úgyse pihennél, hanem izgulnál, mi van vele. Én 8 hónaposan egy éjjel 2 napra hagytam, és végigordította az éjszakát (igaz, szopott)
2009. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hónaposan kezdte, hogy senkinél nem maradt el, nem evett senkivel se, csak én voltam jó neki. Azóta már javult, de az ételt még mindig csak tőlem fogadja el, pedig már 1 éves. Szóval én biztos nem hagytam volna itthon.
2009. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én pont most beszéltem egy csajszival ö-is elment a férjével én furcsáltam akkor , gondoltam is rájuk minden félét. Na most megkaptam a választ hogy milyen volt így. Sírt az anyuka!
2009. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.a babát semmiképpen nem tudom vinni,ez ilyen bulizós,éttermes,discos mulatság lesz.(én 23vagyok)de azt hiszem kihagyom.én is picinek gondolom itthon hagyni nélküle pedig rossz ha csak 1órára hagyom itthon akkor is.
2009. júl. 1. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!