Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tépkedi piszkálja a fülét?

Miért tépkedi piszkálja a fülét?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt lázas,eszik,jókedvű,náthás lett-de mind1ik fognál így szokott lenni,de ez most annyiban más h tépkedi piszkálja a fülét!Lehet a fülbevaló végett is v mi lehet?Ha be lenne gyulladva akkor sírna meg lázas lenne,nem?Jahh és szerintem nem az álmosság miatt mert van h mikor felkel már rögtön nyúl a fülecskéjéhez!
2009. júl. 1. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, akkor fedezte fel, hogy van neki fülecskéje :)
2009. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is szokta a babám csinálni én ugy hivom fülezik. :)Felkeléskor is kellemes érzés lehet . Nekem azt mondta az orvos hogy fülgyulladáskor lázasak.
2009. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vok. nem 8 hónapos mert nekem akkor kezte.El is vittem fülészetre :) de semmi.
2009. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Csak azért félek mert én nagyon fülfájós voltam,vmint járunk uszásra is és a kislányunknak 2-3 hónapja szintén piszkálta meg döntögette a fejét meg büdi volt és akkor fülzsírt kellett eltávolítani ill a doki mondta h olajat cseppentsek uszi előtt a fülébe,namost néha elfelejtettem cseppenteni ,de most nem büdi csak húzogatja piszkálja!Lehet h el van dugulva neki?Jahhh és most náthás is,meg köhigcsél-fogzik......

Amúgy 10 hós

2009. júl. 1. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Jön a foga, ilyenkor tépik a fülüket!
2009. júl. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!