Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell olajozni fürdetésn...

Meddig kell olajozni fürdetésnél a hajlatokat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11hónapos, de még olajozom.
2009. júl. 1. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Enyém 4,5 hós,de sose csináltam.
2009. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Kb 5-6 hónapos korában elhagytuk az olajozást. Figyeltem és nem volt változás, így a hintóport is ki-kihagytam szándékosan, akkor sem változott semmi, így kb fél évesen már egyiket sem használtam.


Most újból használom a nyakára a hintőport a meleg miatt, de az olaj szerintem nagyon kellemetlen lehet ilyen időben.

(11 hós)

2009. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
soha nem csináltam esetleg hintöport hasz.
2009. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nyugodtan hagyd el, főleg ebben a nagy melegben. Neked sem esne jól, ha tiszta olaj lennél, kinn meg 40 fok.
2009. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csinálom minden nap. Szerintem éjszaka nem zavarja az olaj és legalább nem szárad ki a kis bőre.

4,5 hós.

2009. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én egyik gyereket se olajoztam, mégis szép volt mindig a bőrük. Most a picit se olajozom. Szerintem nyugodtan elhagyhatod az olajozást, aztán kiderül, hiányozni fog-e a babád bőrének.
2009. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy hallottam addig kell olajozni amíg nem mozog annyit a baba és nem szellőzik a redőknél a bőre és befülled.

Én a mai napig olajozom este fürdés után, nagyon élvezi a kislányom és ő is kenegeti magán :).

De már nem kéne ,mert 11 hónaposan jár egyedül.De én kenegetem neki hisz nem árt és jó móka is. :D

De mindenki maga dönti el kell vagy szeretné -e kenegetni.

A kislányom kicsit még hurkás és rövid nyakicája ezért kenegetem de az egész tetét átmasszírozom néha.

Hintőport régóta nem ajánlják már de ezt is mindenki eldönti használ-e.

1 éves kislány anyukája

2009. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21:00-s vagyok

a tetét=testét lenne :P :DDD

2009. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem olajozom soha,csak ha nem tünik àlmosnak akkor azzal àtmasszirozom gyengéden a kis testét.

ÉN hintöport se hasznàltam soha,csak a popsijàra teszek rendszeresen Bepanthent.

Ebben a melegben csak sima vizben fürdetem,este meg bekenem testàpoloval,de az is ritka

2009. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A testápló miért kell?

Nem félsz, hogy nem lesz normális folyadékszabályozása a bőrének?

(nem kötekszem, tényleg érdekel)

2009. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!