Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a babámmal? 9 hónapos.

Mi lehet a babámmal? 9 hónapos.

Figyelt kérdés
9 hónapos és szinte tegnap este óta kisebb-nagyobb megszakításokkal üvölt.Tegnap éjszaka 20-30 percenként kelt.Az ínye egy kicsit megvan duzzadva,de amikor az alsó két foga jött ilyeneket nem csinált.Annyira sír,hogy meg sem tudom vigasztalni.
2009. júl. 1. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk a szem fog jött még be is lázasodott de másnapra kitört a foga csűcske.türelmetlen volt és olyan halványabb a fognyomástol az ínye.
2009. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad is fogzik. Amikor az én fiam volt 9 hónapos és jöttek az alsó rágói ő is így csinált. Viburcol kúp segített az éjszakai pihenésben. kitartás.
2009. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az első fogak kínozzák meg nagyon a babákat,utána a szemfogak fájdalmasabbak,majd pedig az őrlők.A füle nem fájhat?Akkor szoktak még nagyon sírni.Most hirtelen nem jut eszembe más :(
2009. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h. szeparációs szorongása van?
2009. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk volt ilyen kb. mikor 8 hónapos lehetett, akkor már alul volt két foga, meg fent a két szélső metsző, azokat meg sem érezte. Aztán jött a két középső metszőfog, jajj szegénykém annyira sírt, feszítette magát a kezemben, én meg nem tudtam mit csináljak. Éjszaka ő is kb. 20-30 percenként kelt. Úgy sajnáltam :(:( Adtam neki chamomillát meg estére a viburcol kúpot aztán nagy nehezen átvészeltük kb. 3-4 napig tartott mire kibújtak. Lehet, hogy nála is ez lesz.

2009. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Köszönöm szépen a válaszokat.Sajnos nem a foga volt.Amíg apa fürdette addig tettem fel a kérdést,utána megmértem a lázát és levonva 38,5 volt.Aztán végiggondoltam a tegnapi és a mai napot és akkor jutott eszembe hogy mikor sírt olyan keservesen.Amikor ráadtam a füles sapit,amikor megölelgettem,amikor levettem róla a sapit,szóval mindig akkor amikor hozzáértem a kis füléhez.

Ezt a kérdést épp nemrég tettem fel,ezért is nem gyanakodtam a fülére: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Aztán elvittük a Heim Pálba és onnan átküldtek a Bethesdába a fülészetre.Középfülgyulladása van szegénykémnek.Kaptunk rá gyógyszert és még szerencse hogy időben mentünk és nem lett neki rosszabb.Mégegyszer köszi mindenkinek és szép napot nektek.

2009. júl. 2. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!