Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a gödöllői 4D (Santamed...

Milyen a gödöllői 4D (Santamed Klinika)? Volt vki? Rendesek voltak, érdemes elmenni vagy keressek mást?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
igen én voltam .Remsey-n ? Rendesek voltak csak én az anya, nem láttam semmit mert fekvéskor a kicsi monitor a fejem mögött volt a falon és nagyon kényelmetlen 12000ft-ért.Ja és csak közeli képet kaptam a baba arcárol és még nekünk akkor pici volt így ufos kép- be kellet gyönyörködni.Én szerettem volna távoli képet inkább ugy a testéröl.
2009. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam az első babámmal várandós. Kétszer voltam ott, de egyszer sem jöttem el elégedetten. Unszimpatikus a doktor, ha jól emlékszem a Margit kórházból megy ki hetente egyszer. Fiúnak nézte a lányomat, ügyetlen volt az ultrahanghoz is, nem bírt egy normális felvételt csinálni. és emberileg sem voltam vele megelégedve. Az volt az érzésem, hogy csak a pénz motiválja az egész ott dolgozó bandát. (voltam ott bőrgyógyásznál is terhesen, mert belevágtam borotvával egy nagyobb anyajegyembe. Hát az is egy fura pali volt) Summa summarum, az ember többet vár egy magánklinikától. Azért merek róla ilyen határozott negatív véleményt írni, mert több helyen is voltam (Hepinet III. ker. stb), és összehasonlítva az ő szaktudásával a többieket, hááát...ég és föld
2009. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Asszem körülnézek, hogy hová menjek inkább, mert a pénzemért én is az általatok leírtaknál különb ellenszolgáltatást várnék el.

Kösz még 1x

2009. júl. 1. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!