Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam vizelete szúrós...

Kisfiam vizelete szúrós szagú. Mitől lehet? Előfordulhat hogy azért mert náthás egy kicsit?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisfiam pelusából reggelre elég erős, szúrós szagot érzek. Ez már így van egy ideje.Én arra gondoltam hogy éjszaka többször is pisil és emiatt tele van a pelusa.Ma reggel ahogy levettema pelusát éppen pisilt. Csak kevés volt,de tejszerű fehér és elég szúrós szagú.Megijedtem, mitől lehet ez?Kicsit náthás és köhög.Lehet amiatt?
2009. júl. 1. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nkünk az orvos kér ilyenkor vizelet mintát és meg nézi olyan tesztcsikon.
2009. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj az orvossal.Ő biztos pontosan el tudja mondani neked,hogy mi ez.
2009. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy döntöttél?
2009. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem megnézem a holnap reggeli vizeletét és ha ugyanezt tapasztalom beszélek a dokinénivel.Köszi
2009. júl. 1. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzés biztos jele. Kérj a dokitól vizeletvizsgálatot, mert elterjedhet a vesemedencére és akkor kórház.

Nekünk is ez volt, de még idejében, otthon antibiotikummal meggyógyult.

2009. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!