Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lefejt anyatejet, ha utazásh...

A lefejt anyatejet, ha utazáshoz készítem össze, meddig adhatom oda a picinek?

Figyelt kérdés

Ha hosszabb időre kell elmenni itthonról, és tudom, hogy nem lesz lehetőség szoptatásra, akkor az előzőleg lefejt tejet, meddig adhatom oda?

Orvoshoz kell vinni a picit majd, és a váróban nem szeretnék szoptatni, vagy ha pechemre a buszon lesz éhes.


2009. júl. 1. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nagyjából egy hőfokon tudod tartani,legyen az hideg vagy meleg,akkor kb 4-5óra.De ha tudsz szoptatni akkor miért viszed üvegbe? Én nagyon szégyenlősnek mondhatom magam,de bizony megszoptattam amikor mászkáltunk dokihoz.Sajnos elég messze lakunk a rendelőktől ezért 2szopi is kellett.A cici a legjobb.Steril,kéznél van,megfelelő a hőfoka.Csinálj egy szopis pólót.Én kivágtam a melleimnél egy feszes trikót,és fölé vettem egy másikat,így nem látszott ki minden.... :o)
2009. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!