Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ez komoly, hogy mindenki...

Most ez komoly, hogy mindenki havonta új siesta cipőt tud venni a gyerekének?

Figyelt kérdés

Egy csomó helyen olvastam itt, hogy a siesta cipőt ajánlják, viszont van, akinek egy hónapnál tovább nem jó egy méret, nagyobbat meg nem szabad venni, mert nem tartja a lábát. De 10.000 Ft vagy több egy pár!!! Most tényleg mindenki meg tudja ezt venni a gyed összegéből? Én max gyedet kapok, de még így is azon agyalok, hogy az elsőt miből hozom ki. Vannak esetleg olcsóbbak is? Használtat meg azt hallottam, hogy nem javasolt, mert az már ki van taposva és az akkor eleve deformálja a kicsi lábát.

Kinek mennyi ideig jó egy cipőméret?


2009. júl. 1. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

van más márka is pl.Asso,Elephanten(Deichmann),Zetpol,Salus(Heim Pál kórházban lehet kapni,de máshol is) www.saluscipo.hu

Ezek mind 10 ezer alatt vannak v. inkább 5 és 10 között félúton.

Használtat nem vennék és kínait sem nagyon,max.olyat kínaiba,ami bőr és inkább szandit,zárt cipőt nem.

2009. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)! Azért örülök, hogy nem egyedül vagyok ezzel így. Vagyis pont, hogy nem örülök, mert a legjobb az lenne, ha minél kevesebb anyukának kellene azon gondolkodnia, hogy a gyermekével kapcsolatban is hol kell meghúzni a nadrágszíjat! Mindenesetre megkönnyebbültem, mert valószínű, hogy nagyon sok gyerek gond nélkül felnőtt az olcsóbb cipőkön is :-)! További szép napot!
2009. júl. 1. 17:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi annyi cipőt kaptunk nagyobb babákról, hogy nem is gondolkodom vásárláson...Látszik rajtuk, hogy nem nagyon voltak használva. Egyébként mi sem engedhetnénk meg egy ilyen drága cipőt..
2009. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!