Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ez komoly, hogy mindenki...

Most ez komoly, hogy mindenki havonta új siesta cipőt tud venni a gyerekének?

Figyelt kérdés

Egy csomó helyen olvastam itt, hogy a siesta cipőt ajánlják, viszont van, akinek egy hónapnál tovább nem jó egy méret, nagyobbat meg nem szabad venni, mert nem tartja a lábát. De 10.000 Ft vagy több egy pár!!! Most tényleg mindenki meg tudja ezt venni a gyed összegéből? Én max gyedet kapok, de még így is azon agyalok, hogy az elsőt miből hozom ki. Vannak esetleg olcsóbbak is? Használtat meg azt hallottam, hogy nem javasolt, mert az már ki van taposva és az akkor eleve deformálja a kicsi lábát.

Kinek mennyi ideig jó egy cipőméret?


2009. júl. 1. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem Siestát vettem, mert szerintem is nagyon drága. Nem ismert márkájút vettem, de olyan mint a Siesta, tartja a lábát és 2700 Ft volt. Kb 9 hós volt a fiam mikor megvettem, most 1 éves lesz és még teljesen jó rá.
2009. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudjuk megvenni a Siesta márkát de bementem egy gyógyászati papucsokat és cipőket árusító boltba és ott ugyanolyan talpkialakítású szandált vettem csak épp 4000 ft volt(akciósan).Eredeti ára 6000.Már 2 hónapja azt hordja.
2009. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már kb 3 hónapja hordja a siesta cipőjét. Vettem mellé egy kínait is pont 2 700,-Ft-ért és itthon a kertben az van rajta. Szerintem túlzás a havonta új siesta cipő. Kisfiam 15 hónapos, 84cm, 12,5 kg, 21-22 cipőmérettel. Havonta nem nő egy számot a lába! Vagy valakinek igen?
2009. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Vatera,teszvesz-itt is ki lehet fogni nagyon olcsón siesta cipőt!Szinte újat lehet venni főleg ha pl.1 hónapot hordta a kicsi!Az még nincsen széttaposva!Amúgy a Siesta boltokban is szokott sok akciós lenni!Mi a két gyereknek vettünk 1-1 szandit 10.000.-ért.
2009. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Vannak akiknek a párjuk jól keres, és a mindent a gyereknek elv dominál. De nem a GYED-ből az tuti.

Pl. nem is értem, hogy a Brendon miből él, annyira drága, de megél, látod.

Én sem venném meg ezt a cipőt 1 hónapra.

2009. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vok.A két szandi volt együtt 10.000.-!Ja és ha el tudod adni a környezetedben akkor már csak egy kicsit kell pótolni és vehetsz másikat!Bár mi is inkább olcsóbbakat veszünk vagy öröklünk!De elsőre szerintem jó a jó cipő!
2009. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sima Deichman osat vettem neki , picit nagyobbat mert én meg azt olvastam nem jó haa szorítja a lábát! szóval kénelmesen elfér benne, nagyon szereti a ygerek és 2900.- Ft volt.
2009. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Babacipőnél nem a márka számít, hanem a cipő kialakítása és anyaga.


A pici babáknál az fontos, hogy a bokája rögzítve legyen, a talp kialakítás meg támogassa megfelelően a láb ívét. Az anyagnak légáteresztőnek kell lennie.


Használt cipőt nem vennék, legfeljebb, ha csak egyszer volt valakin. Sajnos, az első időszakban a babák lába nagyon gyorsan nő, és bizony mi is vettük szinte azonnal újat nagyobb méretben.


Amúgy a legjobb a mezítláb.

2009. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én gyesből élek-szerinted?

Én is nézegettem, hogy legalább az első cipője legyen "normális", de 7.500 ft alatt nincs...

Aztán nagyon hamar felállt, és nem volt sehol 16-os kemény talpú cipő---tehát maradt a puhatalpu, amit 1 hét alatt szétrúgott...

Aztán a Deichmanban vettem neki szandált 3000 fért, az jó volt kb 2 hónapig, most meg már nyitott elejüt vettem neki a faluban a 100fots boltban 2500 ftért, ez szerintem egy jó darabig jó lesz, mert nyitott az eleje, mégsem növi ki olyan hamar.

Bent a szobában meg mezítláb van (zokniban) így erősödik a lába is.

2009. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

kisfiamnak 8 hónaposan vetten siesta cipőt szerintem a ezen nem szabad spórolni főleg az eljén.Én tuti mindig megveszem majd neki, hiszen szinte ebben él.

magamnak sem sporolok cipőn.

2009. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!