Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves kislányomnak meddig...

Fél éves kislányomnak meddig fog még hullani a haja?

Figyelt kérdés
Borzasztó, hogy percenként szedegetem le róla a hajat,mert az enyémmel együtt neki is most hullik, és félek , hogy lenyeli....
2009. júl. 1. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom meddig hullik, mert amikor nálunk elkezdődött és egy szoptatás alatt egy egész csomót simogattam le a fejéről és az ágya is tele volt vele, akkor hajvágógéppel egész rövidre vágtam Neki. Akkor is pont nyár volt. Most 3 éves és majdnem derékig ér a haja. Ha nem sajnálod kopaszra nyírni, akkor szerintem ez a megoldás, a fiamnál is így csináltam.
2009. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 hónapos és neki már nem hullik annyira mint eddig. Igaz ő elég kevéske hajjal született, így könnyen cserélődik neki. Én is szedegettem róla, mert a kis nyálas kezével ahogy megfogta a fejét, máris csupa haj volt. Le is nyelte, szinte minden kakijában találtam hajacskát, de szerencsére baja nem lett tőle.
2009. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!