Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mar keso hasleszoritot hasznal...

Mar keso hasleszoritot hasznalni? Anyatejes babam mar 7hos, de az en hasam meg nem huzodott vissza.

Figyelt kérdés

Amikor pl. szaladok akkor ugy erzem, mintha erszenyem lenne es az is megpakolva. Igaz nem dietazom, de akkor is zavaro. Es a csipom sem akar visszaallni a regi helyere. Teljesen megvaltozott az alakom.

En utolag hallottam errol a hasleszoritorol. Es gondoltam, mar ha ugyis szoptatok, akkor szepen visszahuzodik magatol a hasam. De 7 honap mar eltelt es meg most is elegge nagy es a szules utani 8 kilo nem akar fogyni rolam.

Ilyenkor nyaron nagyon kellemetlen tud lenni.

Segitsetek ha tudtok legyszi!!!


2009. júl. 1. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, 7 hónapja szültem és 7kg-t nem tudok leadni....

hasam messze nem a régi. este, éjjel még szopik....

2009. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szoptatás ideje nem éppen arról szól, hogy jól nézzünk ki (sajnos), tehát diétázni, sportolni nem szabad, de a haskötőt, vagy fűzőbugyit nyugodtan felveheted, a kötőszöveteket szépen helyre fogja állítani, viszont nem valami jó érzés...
2009. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia

szerintem nem érdemes.a kórházban én feltettem-jó is volt,bár a doki szerint természetes módon kell visszahúzódnia.inkább mozogj a babával-sok helyen van torna-és,ha nem is diétázol,kerüld a szénhidrátokat,sokszor,kicsit egyél-főleg gyümölcsöt-zöldséget.otthon is lehet végezni gyakorlatokat-esetleg hulla-hopp karikával,vagy felülések oldalsó hasizmot erősitve.

sok sikert

2009. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi szepen lanyok
2009. júl. 1. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Én a fiam 3 hónapos koráig viseltem kb. Nem éjjel-nappal, de minden nap. Most karcsúbb vagyok, mint voltam!

7 hós a fiam és nem diétáztam, nem sportoltam.

2009. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg a sportolást azért nem javasolják szoptatás alatt, mert befolyásolhatja a tej ízét. Én nem kockáztatnék.
2009. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ugy dontottem veszek egy ilyen bugyit.

Ebben a nyari hosegben elegge jol fogok benne dunsztolodni.

Szauna is egyben. :-))

Eleg ha itthon hordom csak ugy-e. Vagy ha benne alszom az is eleg?

Azert nem mennek utcara olyan nagymamabugyiban meg nyari lenge ruciban.

2009. júl. 1. 21:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma ketten is rakerdeztek a hasam lattan, hogy mar jon is a tesoka????
2009. júl. 1. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az első héten abban aludtam, voltam, szinte mindíg, aztán már csak napi 3x vettem fel kb 1,5 órára
2009. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!