Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tortent vele? Mas ilyen...

Mit tortent vele? Mas ilyen koru babaja is csinalja?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11honapos,pont ma :) Tegnap jott ki a fogacskaja,de kb 2hete olyan anyas hogy nem tudok nelkule meg wc-re sem kimenni, a tobbi tennivalorol ne beszelve.Uvolt ha elfordulok tole,ha meg rahagyon nem hagya abba csak sir:( Olyan nehez igy mi lehet vele,meddig tarthat?
2009. júl. 1. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, kisfiú, 11 hós. Valószínűleg a szeparációs szorongás okozza. Mostanában én is sokkal kevesebbet tudok mással foglalkozni, nem akar egyedül játszani egyáltalán. Csak kapaszkodik a lábamba és néz rám a nagy boci szemeivel, hogy legyek vele. Nem tudok ellenállni! :) Idővel enyhül majd ez, türelem!
2009. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 14 hónapos és 8 hónapos korától ílyen.

Nagyon nehéz mert örökké ott akar lenni ahol én, ha már nem lát akkor keres, maradni nem akar senkivel(max. az apjával egy ideig). Ha idegenek szólnak hozzá akkor elkezd sírni, sokszor már az is elég ha csak ránéznek.

Sok helyen olvastam, hogy kinövi, de a mostani helyzetben szinte elképzelhetetlennek tartom, de azért bízom benne. Úgyhogy bár mennyire is nehéz,tudom sovány vigasz, de nem vagy egyedül.

2009. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igeeeeen picim is ezt csinalja,de hat akkor ez akarmeddig tarthat.Nehez am ez,dehat remeljuk hamar elmulik.Az en fiam is sir az idegenektol...
2009. júl. 1. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem kislányom van 8hónapos :) úgy 1hónapja csinálja ezt,ha kilépek a szobából vagy eltűnők a látóköréből már sír is...
2009. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam ma 13 hós, és kb. 8-12 hós koráig volt ilyen, de ahová csak tudtam, vittem gyerek-társaságba, és ott határozottan oldottabb volt.
2009. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!