Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám miért eszik...

5 hónapos babám miért eszik éjszaka kétszer?

Figyelt kérdés
Születése óta egyszer kelt éjszakánként, de kb 3 hete mindig kétszer ébred, kb 4 óránként. napközben 3 óránként eszik(anyatajes), és biztos, hogy elég neki a tej. este 2 órán belül 2szer etetem, és 4 óra múlva mégis éhesen ébred. mi lehet az oka? és mikor fog ez megváltozni (leginkább elmúlni:))?
2009. júl. 1. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

mi is 5 honapos kora ota kinlodunk igy, az enyem addig ataludta az ejszakat, az ejjel pl 5xkeltem...

allitolag ilyenkor ha eberedd alvasi fazisba kerulnek akkor az intenziv mozgasfejlodes miatt/fogzasi fajdalom miatt felebrednek hamarabb es nem tudnak visszaaludni. legalabbis az enyem szopizva alszik vissza. hogy meddig tart fogalmam sincs(remelem, ha vegre kinone par foga akkor merseklodne a dolog), de az 5-6 honapos babakra jellemzoek sajnos a megvaltozott alvasi szokasok

2009. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi átaludtuk az éjszakákat,de pár hete ismét föl kell akár 2-3 szor is enni,mi is 5 hósak vagyunk és csak anyatejesek!Kint van már egy fogunk ugyhogy én erre fogom,biztos nyügösebb töle!
2009. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 4 és fél hónapos, és ugyanez a helyzet! Eddig 1-2 alkalommal kelt és szopizott éjjel, az utóbbi napokban pedig min.3-szor ébreszt. Én sem értem, mert éhes egészen biztosan nem lehet, ha 2 órával korábban evett. Ilyenkor próbálom cumival visszaaltatni, de semmi, csak a cici után alszik vissza.

Egyébként én is ki akartam írni kérdést erről, mert azt gondoltam, ahogy nagyobb lesz, átalussza az éjszakát, és nem fordítva :-S

2009. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor nem visszafele fejlődünk:) pedig már azt hittem. és azt is, hogy csak jobb lesz. de ezek szerint mindenre fel kell készülni. sajnos nálunk is csak a cici működik, hiába próbáltam bármit. a buksija alatti peluson meg reggelre 1 evésre való tejci van, amit csak a szeme kívánt.
2009. júl. 1. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!