Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hos lesz a babám 2 hét...

8 hos lesz a babám 2 hét mulva. Igaz h ennyi idös babáknak 2-szer kell fözit enniük 1 nap?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
nem. elég egyszer adni. délután lehet gyümit, vagy pépet adni.
2009. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem!Én egyszer adok neki ebédre,reggel gyümit,délután tejpép.
2009. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

ja, ezt én szoktam hangoztatni, sokaknak nem tetszik, nekünk a doki mondta, hogy vacsira ne tejpépet, hanem rendes főzeléket kapjon.

A felnőttek is 2x esznek általában főtt kaját!

A gyerekek fejlődéséhez szükség van erre.

Nyugodtan 2x kaphat húsosat, vagy este hús nélkül, ahogy éppen összejön. Meglátod szépen fog nőni.

2009. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Kb 2 hete vezettem be a babádnál, tehát akkor, amikor olyan idős volt, mint a tiéd, hogy délben és este főzeléket adok neki.

Végre az éjszakákat átalusszuk úgy, hogy 7 körül főzelék, alvás előtt pedig, fél 9-9 között még a tápszer.

Az én babámnak szüksége is van rá, mert már rengeteget mozog: mászik, feláll, leül egész nap.

Mindez a védőnőnk javaslatára.

Holnapután lesz 8 hós.

2009. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocs az elírásért, természetesen az én babámnál vezettem be...:)

Csak a kisasszony is itt segít éppen gépelni:)

2009. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát nem tudom, szerintem egy felnőtt, aki helyesen táplálkozik, nem eszik 2x főtt kaját 1 nap... Én reggelire, vacsorára tápszert adok, ebédre főzeléket, 10 óraira gyümolcsöt, uzsonnára tejpépet gyümölccsel, néha sárgarépával.

7 hós baba anyukája

2009. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most olvastam egy tejpépes doboz oldalán, hogy este is lehet főzeléket hússal adni nekik. Én is soknak találtam, viszont kipróbáltam, mert a babám nagy súllyal született eleve, sokat evett születéstől kezdve, újabban felkelt hajnalban a három hetes kora óta estét átalvó babám. Hát, azóta ismét végig alussza az éjszakát:D A dobozon az van, hogy reggel tej vagy tápszer, tízóraira gyümi, ebédre főzelék hússal, uzsonnára pép vagy gyümi, vacsira főzelék vagy tápszer, vagy tej, utóvacsira tápszer vagy tej.

2009. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Pontosan!

Az én babám reggelire tejpépet kap, tízóraira gyümölcsöt, ebédre húsos főzit, uzsira ismét gyümölcs túróval vagy valamilyen joghurt, vacsira ismét főzelék.

Este 7-től reggel 6-ig alszik, és + reggel este még cicizik is.

1 éves baba anyukája

2009. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta a védőnő, hogy naponta 2x kell neki főzeléket adni, de szegény egész nap azt egyen? Így csak 2-3 naponta kap 2x főzeléket. Helyette gyümölcsöt, krémtúrót, stb.
2009. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyermekorvos mondta,hogy tejalapú étkezés legyen kettő(tápszer és tejpép),a másik két étkezésre biztos nem fogok kizárólag főzit adni,akkor a gyümivel mi lesz?
2009. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!