Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet étvágytalan...

Meddig lehet étvágytalan fogzás idején?

Figyelt kérdés

áttörte már az ínyt mindkét foga, de az étvágya nem a régi. egyszerre jött mind a kettő alsó.

felsők még nincsenek beduzzadva.

7 hós


2009. júl. 1. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Változó,gyerektől függ. Az én babámnál ez periodikusan szokott bekövetkezni -függetlenül attól, hogy mikor törte át az íny a fogacska.Egy-egy étvágytalan periodus 5-7 nap között váltakozik,de utána újra belendül az evésbe, behozza a mennyiséget, amit nem evett meg.Babámnak 4 foga van.Kitartás

10 hós kisfiú anyukája

2009. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. júl. 1. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hét volt, nem olyan rég. Amikor az alsó kettő bújt ki, nem volt étvágytalan, de most, hogy a felsők jönnek, azt jobban megszenvedi. Csak gyümölcsöt volt hajlandó enni (pedig azelőtt mindent megevett, jó nagy adagokat :-) ). Tegnap próbáltam újra főzit adni neki, és megette. Azt tapasztaltam, hogy sokkal türelmesebben, lassabban kell adnom neki a kajcit, mint azelőtt, de végül megette. Kitartás! Folyadékot viszont rengeteget ivott, azt tanácsolnám Neked is, hogy adj neki bőven. Próbálkozhatsz levessel is és azt pohárból (cumisüvegből) itatod meg vele.
2009. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő alapból keveset iszik. max 50.ml-t egy nap. cicizni van, hogy többször is cicizik.
2009. júl. 1. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát tényleg elég szörnyű, a mi nagyzabás kisfiunk sem eszik rendesen ,mióta jönnek a fogai, ez kb.1 hónapja tart, most 13,5 hós, még csk 3 picike kezdemény van neki.Van 1-2 nap kivétel, de a főzeléket akkor sem tudom belétömni, pedig előtte minden "förmedvény" megevett, legyen az zöld, piros, barna, akármilyen.

Én is erőltetem a gyümit, szerencsére imádja a meggyet, de még szinte mindent turmixolni kell, mert hát az a 3 pici csonk még nem elég rágásra, harapásra.

Szerintem eltart ez vagy 2 éves koráig, utána meg attól félek, hogy elkezd majd válogatni, pedig nálunk elég mindenevő a a család, nem szeretném, ha nem enné az egészséges kajákat.

2009. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!