Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járóka: hasznos vagy nem?...

Járóka: hasznos vagy nem? Inkább fából készült, mint műanyag?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Hasznos, műanyag és hálós, hogy ne verje be a kis fekecskéjét!
2009. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasznos, mert a kiságyban nem tudnak rendesen mozogni, keskenyek és nincs bennük tér, nincs motíváció a mozgásra.

Később meg már a járóka is kicsi lesz a mozgáshoz (már amikor mászik pl) , de viszont bele tudod őt tenni rövidebb időre játszani, ha esetleg olyan dolgod van, hogy nem lehet "szabadlábon" .

2009. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon hasznos kis találmány. Mi a kisfiúnk 6-7 hetes korától használtuk(jó volt ha pl. konyhában tettem-vettem beletudtam tenni) és még a mai napig van, hogy néha beleteszem(hisz ott tutira biztonságban van).Nekünk fa van, kicsit sokba került de úgy vettük, hogy a nagyiék is beleszálltak meg úgy voltunk vele, hogy nem csak egy baba fogja használni.:)

10 hónapos kisfiú anyukája

2009. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Fa és rácsos, ebből kilát és nem szedi szét 2 hét alatt, kapaszkodni is tud benne.
2009. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó válaszadó vagyok.

Én fa rácsosat ajánlanám. Mert abba tud kapaszkodni.

Nem veri bele a fejét a rácsba. Egyszer sem verte bele.

2009. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
hasznos, mert nagyobb tere van, mint a kiságyban, és abban nyugodtan ott hagyhatod, ha épp főzöl, stb, szóval nem érsz rá vele foglalkozni. Én is a fa rácsosat ajánlanám, sosem ütötte még meg magát benne a fiam (11 hós, 4 hós kora óta használunk járókát), viszont kilát belőle, és könnyen fel tud állni benne.
2009. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
nem értek egyet az első válszoloval, a fa jobb mint a hálós. a hálók veszélyesek rajta mert ha kiesek a gyerek játéka például megprobál kinyulni érte és beszorulhat a keze.sokkal kevesebb helye van mint afába. egyébként a kiságyba is beverheti a fejét, meg szerintem a fát jobban elfogadják a babát mert emlékezteti őket a kiságyra igy meg is nyugodnak az uj "helytől."egyébként szerintem hasznos, mi babánk 4 és fél hos kb 1,5 honapja használjuk és jol elvan alatta amig megfözökszeret ott lenni.
2009. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
jobb a fa. rendesen bele tud kapaszkodni a rácsokba és kilát. a háló rontja a szemét.
2009. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
ismerősöm hálósat vett, nagyon megbánta. mindig irigykedve figyeli nálunk a fa rácsos járókát, hogy mennyivel jobb a babának az, mint a hálós.
2009. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk hálós van, de a keze nem szorulhat be, mert olyan picik a lyukak, hogy az ujjacskáját sem tudja átdugni rajta. Van rajta 4 kapaszkodó, ami segítségével fel tud állni, és könnyen lehet mozgatni, összecsukható, szoktuk vinni a nagyikhoz.

Nekünk bejött a hálós

6 hós babás

2009. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!