Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik tetőteres házban laknak,...

Akik tetőteres házban laknak, azok nappal is az emeleten altatják a babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy akik tetőteres, vagy többszintes házban laknak azok nappalra is az emeleten altatják a babát, vagy lent az alsószinten? Mi nemsokára ilyen helyen leszünk és nem tudom, mi lenne a megfelelő. Lentre is berakni egy ágyat neki? Akkor már majdnem 1 éves lesz a babácska.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. jún. 30. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom fél éves és mostanság kezdtem el szoktatni az egyedül alváshoz, a saját ágyában, ami a tetőtérben van. Egyenlőre még nincs olyan hőség fent, hogy ne tudna jól aludni. Ma du-án pl. 2,5órát aludt, amire eddig még nem volt példa, még kisebb korában sem. Szerintem én inkább egy kis bodyban fogom altatni, ha nagyon meleg lesz, de nem szeretném összezavarni, hogy eddig kiságy, most meg pl. a földszinten az utazóágy.

2009. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mi házunk eléggé érdekes kialakítású. 3 szintes ebből 2 szinten van tető. Gondolhatod hogy milyen pusztulat meleg van itt nyáron. Nemrég megcsináltattuk a légkondit, mert ezt már nem lehetett bírni. Tavaly volt hogy éjjel 41 fok volt a szobában. Próbáld a hűvösebb szobába tenni a babát, ha egy mód van rá, vagy tegyél ventillátort a szobába (persze ne rá irányítsd).
2009. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a helyedbe mindenféleképp raknék egy járókát vagy utazóágyat a földszintre. Napközben nagyon meleg van. Mi csak tetőtérbe vagyunk. Délután besüt a nap szobánkba ezért a napaliba is van neki egy utazóágy. Ha nagyon meleg van oda fektetem le délután.

2009. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk az úgy volt, hogy kb. 3 hónapos koráig a babakocsiban-mózeskosárban velem volt a földszinten, aztán járókéba tettem 3 hós korától. 7 hónapos korában leköltöztettük az addig közös tetőtéri szobából a saját szobájába, ami a földszinten volt, persze jöttünk mi is utána, mert télre lez
2009. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...ártuk a fűtést fenn, meg olyan "messze" lett volna..mi fenn..Ő lenn..:(. Aztán a tavsz végén, Ő egy éves volt, amikor visszaköltöztünk a szobánkba, azóta egyedül alszik külön emeleten :) és 1 éves elmúlt, amikor napközben is besötétítettem Neki alváskor, addig nem, hogy tudja a nappal meg az éjszaka közti különbséget.Nálunk ez így szuperül bejött.
2009. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk emeletes házunk van,az ő szobája és a mi hálónk is az emeleten van.A nagy tesó szobája és 1 nappali van lent.Fent normál ágya van,lent utazóágy(pelenkázóval).Csak éjszaka alszik fent,ez azóta így van,mióta haza jöttünk.Ő így szokta meg.Van légzésfigyelőnk+bébiőrünk,meghalljuk,ha sír(nyáron a kertben vagyunk este)
2009. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Nálunk fent és lent is van légkondi,23-24 fok van a házban.
2009. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!