Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a babaőr és a légzésfigy...

Mi az a babaőr és a légzésfigyelő? Mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Annyit olvasok rola!de azt nem értem hogy honnan tudod meg hogy átfordul a másikoldalára?6hetes kismama vagyok!mit mutat a légzésfigyelő?
2009. jún. 30. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
légzésfigyelő 25-30 körül van, ha nem vesz a baba levegőt besipol. a bébiőr 10 körül van az akkor jo ha pl két szinte házba laktok vagy nem egy szobába alszotok. két részből áll asz egyiket a baba mellé teszed a másikat magaddal viszed és akkor mindig hallod a babát. nekünk csak az van és nagyon szeretem. phillips és lehet elemmel is müködtetni meg bedugni is.
2009. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A babaőr két részből áll, az egyik (az adó) ott van, ahol a baba épp tartózkodik, a másik felét( a vevőt)meg tudod hurcolászni, ahol éppen vagy a lakásban, és mindig hallod, hogy mit csinál a gyerkőc.

A légzésfigyelő a kiságyban van, a matrac alatt. Ezt csak akkor kapcsolod be, ha alszik a baba. Folyamatosan figyeli a baba légzését( kattog), és ha kimarad 10-15 másodperc, akkor sípolva riaszt.

2009. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszz hol lehet venni?
2009. jún. 30. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
babáruházba, interneten használt is van. brendon, tégel de bababoltokba is.
2009. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a zsibvásáron árulom a légzésfigyelőnket, ha érdekel nézd meg.

[link]

14 hónapos kisfiú anyukája

2009. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
www.babycontrol.hu én ilyen légzésfigyelőt használok, az alapkészüléket, 2 nagy érzékelőlapja van, és olcsóbb, mint az Angelcare, mert nem fizeted ki a márkanevet.
2009. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16:29 el se olvastam, amit írtál. kérdező, vedd meg azt, amit ő írt ki, és nem fogsz csalódni. :)
2009. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekünk kombinált van légzésfigyelő és bébiőr egyben.

bár egy szobában vagyunk a babával, de amikor máshol vagyok viszem az őr részét, így nem csak hallom, hanem jelez is ha baj van. én meg rohanok hozzá


sajnos eddig kétszer is beriasztott és egyik sem volt téves. költözködtünk, és annyira kimerítette a babát éjszakára, hogy alváskor elfelejtett levegőt venni :(

érdemes mellé baba és gyermek elsősegély tudást is szerezni, szoktak előadások lenni, hogy ne csak besokkolja magát a mami, hanem rögtön cselekedjen


3 hetes baba anyukája

2009. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!