Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mondókákat szeret a...

Milyen mondókákat szeret a babátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sokat éneklek neki az én kedvenceimből, mesebetétdalokból. Balu kapitány, Micimackó, Vuk, Mézgáék, Dr. Bubo. Mind jó kis dallamos, úgyhogy nagyon élvezi. Ezeket éneklem, ha aludni készülünk.

Este altatót mondok neki: "Anya betakar, Petike jár, Hogyan vártalak?"

Napközben van egy-két mutogatós, amit most, hogy 4 hónapos, ugyancsak élvez. Ha gondolod leírok párat, csak jelezd.

És mondjuk sétálásnál mindig elmondjuk, hogy hova megyünk. Mondjuk: "Egy, kettő, három, négy,

te kis cipő, hová mégy',

kipp-kopp, kopogok,

vásárolni (sétálni, kirándulni, nagymamához..." indulok."

2012. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mutogatósok közül szereti a következőket: Töröm, töröm a mákot..., Csip-csip csóka..., Ez a fülem, ez a szám...,Fújja szél a fákat... Hüvelyk ujjam almafa..., Az utolsó kivételével mindet el tudja mutogatni is.

Tornázni szoktunk a János bácsi fűrészel-re.

Alváshoz énekelni szoktam neki. Ezeket szereti nagyon: Egyszer egy királyfi..., Este jó, este jó..., Az ici-pici pókfi..., Nyuszi, nyuszi fekszik árokban..., A part alatt...

És van ovis dalos CDnk, na, az akár egész nap is szólhatna, annyira szereti. Csak néha nekem kell a szünet. :))

Kisfiam 19 hónapos.

2012. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerekecske gombocska, csip-csip csóka, hinta-palinta, zsipp-zsupp. Amíg kicsi volt nagyon szerette a Vukkot, a Süsűt, a Paff a bűvös sárkányt, most 23 hósan a Micimackó a kedvenc, amit el is mutogatok Neki, arra jókat nevet és van amit mutogat velem. A fürdés utáni törölközéshez pedig a megy a gőzöst költöttem át.
2012. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!