Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már áttörte a fog az ínyt,...

Ha már áttörte a fog az ínyt, meddig várhatom, hogy felkelt éjszaka?

Figyelt kérdés

alsó két foga jött ki egyszerre. nyűgösebb, kevesebbet eszik és éjjel többször felsír. ilyenkor magam mellé kell vennem, hogy megnyugodjon. eddig éjjelente 1x kelt. most minimum 4x.

vasárnap jött ki az első foga, tegnap meg a második.


2009. jún. 30. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 4fog van kint és vannak nyugisabb éjszakák de vannak borzalmasak-eddig még nem láttam többet kijönni neki..sztem ez folyamatos lesz nekik...1éves baba mamája
2009. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az első múlt vasárnap, a második most szombaton jött ki. Majd vasárnap átaludta az éjszakát, életében először! Bár nálunk annyira nem volt vészes a fogzási időszak. Többször nem kelt éjjel. Reméljük pár napon belül nálatok is rendben lesz!
2009. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

remélem megint aludni fog. eddig betegség miatt nem aludt 2 hónapig. végre most 1 hétig aludt és egyszer csak kibújtak a fogai. 3 napja kelt fel állandóan:(

örültem, hogy végre alhatok 2 hónap után 2 órát egyhuzamban:(

2009. jún. 30. 09:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Dentinox gél? Én este kaja előtt lekenem (2 alsó fog jött egyszerre, mint nálatok), esetleg éjjel egyszer felkel, akkor megint lekenem és reggelig alszik.
2009. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem igazán engedi kenegetni.... de kipróbálom.köszi
2009. jún. 30. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!