Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a trópusihoz hasonló...

Ez a trópusihoz hasonló időjárás a babákra milyen hatással lehet?

Figyelt kérdés
Én pl. el tudnék aludni ültő helyemben, annyira nincs erőm semmihez, és szerintem emiatt nem tud jót aludni a féléves babóm sem. Más babák is rosszul alszanak mostanában?
2009. jún. 29. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

kisfiam holnap lesz fél éves. de ettől az időjárástól ő sem nagyon tud aludni. ahogy én sem. amikor ilyen esős rossz idő van az mindig megviseli, elég nyűgös szokott lenni ilynekor.

most ebéd után is úgy aludt hogy elmentünk sétálni. a babakocsiba mindig elalszik, és most szerencsére az eső sem esett.

úgy ahogy minket megvisel ez az idő úgy a babákat is megviseli.

további szép napot és jó babázást

2009. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
napközben is nagyon nyűgös, szinte állandóan nyöszörög, semmi nem jó neki, nem lehet lekötni. Éjjel is mindig megébred, sirdogál, nyüsszög. Sajnálom, mert nem tudok neki segíteni.
2009. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szegényke, szinte ragad, annyira szokott izzadni, főleg szopi közben. De pl most aludta először át az éjszakát. Tegnap 8 előtt aludt el, és 6 óráig húzta. Őrá így hat. 5 hónapos lesz holnap.
2009. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon izzad tök mindegy milyen ruha van rajta :( 8 hós fiú
2009. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!