Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jok az elektromos orrszivok,...

Jok az elektromos orrszivok, érdemes olyat venni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi porszívóra szerelhető orrszívót vettünk, és nálunk bevált.
2009. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mi vettünk 9.000 ft-ért amit itt javasoltak Pesztonka fajtát, de egy kalap szart sem ér (bocsi a kifejezésért...). amíg ezzel 1-2 percig szívjuk és alig -alig jön, főleg ha jó sűrű a váladék és mélyen van,addig ugyanezt a porszívós kiszívja 15 másodperc alatt.

én nem vennék újra az biztos, ja és jól használjuk. ezt azért írom mert szokták mondani hogy biztos nem jól használják.... stb...

2009. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kéne valami szállithato mertha nyaralni megyünk és ott kell akkor ott nincs porszivo,vagyha késöéjjel kell leszivni az orrátakkora prszivos nagyon hangos.Arrol nem is beszélve hogy fél a porszivotol ha már meglátja sir!
2009. jún. 29. 09:13
 4/13 anonim ***** válasza:

hello, hat en vettem, jo dragat (7500 volt a tobbi 1500ftoshoz kepest)

a fiam 4 honapos, imadja

a szomszed kismama porszivosat hasznalt, de kolcsonadtam a mienket, mondtam probalja ki, mert nem jo a bebi nyalkahartyajanak a porszivos, kiprobalta, mondta ok is beruhaznak egy ilyenre :D

a legtobb kulonben gagyi az elektromosok kozul, tenyleg jot kell venni, hogy jo legyen.

2009. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a kezdetektől elektromosat használunk.Első alkalommal még el is aludt a zümmögésre.Azóta sincs semmi problémánk ,szereti a rezgését : )
2009. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Melyik fajata a jo?Amit érdemes megvenni??
2009. jún. 29. 09:34
 7/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok, bébékomfort, ilyen kék vászonzacsi is járt hozzá, kétféle feje van (cserelhető), meg zenél is (ami tök felesleges, vagyis mi nem hasznaljuk)

kerestem a brendon oldalán, mert anno ott vettuk, de nem találtam azert irtam igy korbe

2009. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9:29 Living Lab a márkája.Megnéztem mennyibe kerül,sajnos elég drága 9-10 ezer körül van.
2009. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Láttam a teszvesz-en is féláron!!!(Living Lab)
2009. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én csakelemes living lab-ot találok,arragondosz a tesz veszen?A pesztonka hálozati milyen?
2009. jún. 29. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!