Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Házi készítésű környezet és...

Házi készítésű környezet és gyermekbarát általános tisztítószer-recept érdekel? Leírom lent:

Figyelt kérdés

Most olvastam egy újságban, kipróbáltam, nekem bejön. Annyi segítséget, bátorítást kaptam már itt tőletek, hogy gondoltam, leírom, hátha vkinek hasznos lehet. Én most este készítettem el, nem tettem bele környezetbarát tisztítószert, mert nem volt itthon, de nekem így is tetszik.

100 ml ecet, 200 ml víz, 50 gr citromsav, 20 ml környezetbarát univerzális tisztítószer. Összerázni spriccelős flakonba, kész.

Boldog babázást!


2009. jún. 28. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
es evvel mit tisztithatok ?zsir oldo is ? koszike en kiprobalnam !!!9 hos kislany anyukaja.
2009. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy szlovák baba-mama újságban találtam, univerzális környezetbarát tisztítószernek írták, egy babás anyuka receptje. Ő állítólag csak ezt használja az egész háztartásban, és nagyon szereti. Én egyelőre csak a fürdőszobai mosdót és a kádat mostam ki vele gyorsan, de szépen kipucolta és csillog minden tőle. Plusz a lányom kiskádját is kimostam vele.
2009. jún. 28. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
koszike.minden kepp kiprobalom.minden jot elso vagyok.
2009. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálom, köszi.
2009. jún. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!