Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik 4 hetes babatok?...

Mennyit eszik 4 hetes babatok? Hany ml a normalis?

Figyelt kérdés
Az en 4 hetes lanyom kb.80ml ivott es 4 het alatt 1kg-ot hizott.A doki azt mondta ahasfajasa miadt adjak neki kevesebbet mert sokat eszik es moho is.Ha adok neki 50-60ml az jo vagysok/keves.Ti mennyit adtok?
2009. jún. 28. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyit adj amennyit kér :) Az én babám is hízott 1 kilót ennyi idősen, ez előfordul.

Figyeld a kakiját, ha zöld, akkor van túletetve. Ez álítólag tápszernél gyakoribb, de az éne anyatejes babám is késpes volt magát túlenni. Szóval ne legyen zöld, mert akkor megemésztetlen kajcsi van benne.

2009. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond ha hagyom annyit enni amennyit szeretne a vege uvoltes mert nagyon moho.Gyorsan es sokat eszik.O 5-8 perc alatt teleszivja magat holott 20-30 percig kene szopiznia.
2009. jún. 28. 22:02
 3/5 A kérdező kommentje:
3 orankent eszik.Nem akaroktul sokat se tul keveset sem adni neki.Nagyon faj a hasa ha sokat eszik es nagyon sir.Igy muszaj neki kevesebbet adnom de nem tudom eldonteni mennyi lenne a normalis.Tegnap voltunk a dokinal azota 60ml adok neki.kb.7-8-szor eszik egy nap.De van amikor ugy alszik hogy csak 6-szor.
2009. jún. 28. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:

végül is normális esetben nem lenne sok neki a 80ml a kisfiam is kb 80-100ml ivott meg volhogy 110mlt is megivott és utánna nekünk is üvöltés llett a vég mert fájt nagyon a pocó. én amikor kevesebbet adtam neki akkor is nyöszörgött mertnem tudott elaludni.

nekem a védőnő javasolta hogy próbáljam húzni az időt 3-ról 4órára, úgy hogy 100ml langyos vízbe 1 csipetnyi kristálycukrot és itasd meg belőle de ne engedd hogy megigy mindet. olyan 20-30 percel eltudod húzni a kajálási időt és 1 idő után a szervezete megszokja. vagy ami nekem még bevált hogy a patikában lehet kapni bio mecsek béby teát 1 filter fél liter víz. mikor kihűlt akkor felezve ad neki amikor csinálod a tászeert neki. 30-30arányban tea-víz.

2009. jún. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi 6:29 es vagyok elnéztem azt hittem tápisok vagytok et esetben cumisüvegből itasd meg mielőtt cicire tennnéd. ha aventes cumis üvegeg a legjobb mert az olyan mintha cicilne a gyrek számára.
2009. jún. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!