Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap folyamatosan beszélt...

Egész nap folyamatosan beszéltek a 8hónap körüli babáitokhoz?

Figyelt kérdés
És mit,hogyan?Nem fogytok ki egy idő után a mondanivalóból?
2009. jún. 28. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Első babámmal folyamatosan nyomasztott, hogy beszélni, beszélni, beszélni kell hozzá...a csapból is ez folyt. Hát én ebbe belefáradtam, úgyhogy ha volt kedvem beszéltem, ha nem, nem. Aztán úgy is megoldottam még, hogy énekeltem neki, nagyon sok éneket és mondókát tudok gyerekkoromból és újaknak is utána néztem. A második babámmal ezzel szerencsére nincs gond, a nagyobb folyamat beszél:D

2009. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 gyerekem van,de egyikhez sem beszéltem folyamatosan egész nap.Nem is értem volna rá.Amikor etettem,tisztába tettem stb,akkor beszéltem hozzájuk , amikor még picik voltak,akkor is.)A babáknak is kell az egyedüllét,ha ébren vannak,akkor játsszanak,fedezzék fel maguk körül a világot.Ilyenkor elég,ha egy-egy szót szólok hozzájuk.Ha nagyon kifárasztod a sok beszéddel,éjjel nem fog rendesen aludni.Te szeretnéd,ha valaki egész nap beszélne hozzád,vagy állandóan szórakoztatna ? nem hiszem.
2009. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen,én is így vagyok vele,hogy nem kell egész nap tömni az agyukat.de ugye azt mondják,hogy úgy fejlődik,ha beszélek hozzá.de azt nem lehet bírni.szerintem.úgyhogy van nálunk is néma szünet,és van,amikor ő "beszél",és meg hallgatom :-)
2009. jún. 28. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!