Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cipőt ajánlanátok?

Melyik cipőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hós múlt,önállóan még nem jár,de kapaszkodva igen.Cipőt szeretnék venni neki.A Chicco és a Siesta között vacillálok.Egyformán jó mindkettő(árban sincs különbség),de a Chicco nem magas szárú...ettől függetlenül én e felé hajlok(fiziológiás talp,borjúbőr felső,bőr belső stb).Szeretném ha megírnátok a véleményeteket.Előre is köszi.
2009. jún. 28. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább nézzd meg inkább előbb a www.liliputi.hu oldalt mielőtt döntenél. enyém 9.5 hós és innen van cipője. nagyon jó és egészséges:) ő is kapaszkodva lépked még csak, most rendeltem pediped szandit neki. minden jót
2009. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,feltétlen megnézem.Szép napot!
2009. jún. 28. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Én az elephántent, vagy a dr.puntót ajánlom, de jobb ha mezítláb van sokat, nem kell cipő, csak az utcán. Jobb ha úgy tanul meg járni. Az a jó ha 12-14 hónaptól járnak a babák.
2009. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia.Folyamatosan mezítláb van,és az a gond,ha cipőt adok a lábára elkezd sírni,és leveszi.Szval muszáj lenne szoktatni hozzá,mert nem járhat cipő nélkül.Megnéztem amit az első válaszoló ajánlott,azzal az a gondom,h puha talpú,tehát nem utcára való(a házban és a kertben nem akarok rá cipőt adni,tapadó talpas zokni van rajta).Neked is köszi a választ.
2009. jún. 28. 14:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdhetitek kis szandállal is, Deichmannabn van Elefanten, de a Deichmann saját márkái is jók most már, ami kívül belül bőr.

Igen, utcára csak olyat adj, ami fogja a bokát és harántemelős, de felesleges Siestát, marha drága, orvos mondta nekem, hogy csak indokolt esetben kell siesta.

kisfiam első cipője egy icipici tépőzáras Nike sportcipő volt, nem kocsicipő, hanem "rendes", hát nagyon szerettük, könnyű feladni, kényelmes.

Biztos találtok valamit:)

2009. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szandit, cipot vegyel neki ami hatul tartja a bokajat neki.

Nem fogja sokaig hordani az elso cipojet, szerintem valasszal egyet, ezek a markasak mindegyik jo!

Nemsokara mar majd a kovetkezo kiscipojen gondolkozhatsz, mert tenyleg gyorsan kinoveik.

Nekunk volt Elephanten, nagyon jooo!!!! Es volt Siesta-nk is, ezt ugy kapta, ez is jo volt.

2009. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a gyógytornász azt javasolta, hogy semmi esetben sem vegyünk olyan cípőt, aminek talpbetéte van

A lényeg, hogy a sarok úgy legyen megcsinálva, hogy belül vastagabb, és kifele dőljön a cipő

2009. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat,akkor még gondolkozom,h melyik legyen.Talán felpróbáltatom vele ezt is azt is,és kiderül,melyik a kényelmesebb,"rávalóbb" kis cipő.Mindenkinek jó babázást!
2009. jún. 28. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pedipedet adok rá utára is. Abban használja az összes izmot a lbában, nem baj, ha érzi a talaj egyenetlenségégeit, de közelebb áll a mezitlábhoz és egészségesebb. Na meg nem megy semmi a talpába.

De te tudod...

Utolsó

2009. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs első voltam... :)
2009. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!