Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Más babája is viselkedett hasonlóan?

Figyelt kérdés
Babám 8 hónapos kisfiú. Eddig mindig szépen elaludt és az egész éjszakát háton fekve, kiterülve mint a kisbéka végigaludta. Mostanában már nem alszik el egyedül, csak babahintában,de nem ez aggaszt igazán. Hanem az, hogy nagyon nyugtalanul alszik,össze-vissza forog, összehúzza magát, kuporodik, először keresztbe fekszik az ágyon, majd már ott lesz a feje, ahol eredetileg s lábacskája volt. Sokszor nyüszít és hátról úgy hasra fordul, hogy még a feje is arccal lefelé van.Van, hogy felsír,elég élesen, aztán felveszem, megpuszilgatom, leteszem és alszik tovább... ok a fogzással kezdődött, de most nem hiszem, hogy ez a foga lenne... jogosan aggódom, vagy csak ezt is felfújom? jó lenne, ha az utóbbi lenne...
2009. jún. 28. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk is vándorol egész éjjel a kiságyban. Sokszor akkorákat koppan a kis feje..... Ha nyüszörög is álmában akkor mindíg a fogacska az oka. Attól, hogy te nem látod még a fogacskáját, attól a fogcsíra már elég erős fájdalmat tud okozni. Főleg éjjel fáj nekik ha vízszínben és nyugalmi állapotban vannak a babák. Próbáltad már, hogy éjjelre felteszel neki egy Viburcol kúpot? A fogzás sokszor hónapokig is okozhat ilyen tüneteket, szerintem ne aggódj ezen ennyire. Persze figyeld a babádat. Még láza is lehet ha egy nagyobb rágófogacska bújik. Nyugodj meg szerintem nem komoly a dolog. 14 hós kislány anyukája
2009. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem vagyok ideges, csak nem értem, mi ez a nagy változás és felelőtlen sem akarok lenni.... akkor lehet a fogacska, mert még csak 2 van... :)
2009. jún. 28. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen ha még csak két fogacska van akkor tuti fix, hogy a fogakcsái miatt van a változás. Örülök, hogy nem vagy ideges, ne is legyél. Nem fújod fel a dolgot, csak jó anya vagy. Én is azt mondom jobb félni mint megijedni. Én a fogacskáira tippelek. Nálunk 4 hónaposan bújt ki az első és most 12 van. Már jön a 13. De állítólag minél később bújik ki, annál tarósabb lesz.
2009. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy!!! Jó egészséget Neked és a babucinak!
2009. jún. 28. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:

az én fiam is ezt csinálja éjszaka. 9.5 hós és most várjuk a harmadik fogat. már kint van a hegye, a 4dik is közeledik, átlátszik már az inyén egy kicsit.

viburcol, dentinox gélt használunk.

minden jót

2009. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi! Nektek is!
2009. jún. 28. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:
pontosan ugyanezt csinálja az én kislányom is. 9 hós kora óta.
2009. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!