Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg sérvet kaphat?

Tényleg sérvet kaphat?

Figyelt kérdés
Néha próbáljuk hagyni sírni a 4 hetes kisfiamat, mert el lett kényeztetve a segge, sokat van kézbe ha kell ha nem, kézben van sokat. és most próbálom leszoktatni erről. Néha hagyjuk sírni egy kicsit mikor tudom hogy nem lehet semmi baja, evett, tiszta a segge, büfizett, ivott stb.. De a nagymamám mindig mondja (mert vele élünk) hogy nem szabad hagyni sírni mert sérvet kap a gyerek. Ebben van igazság?
2009. jún. 28. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Hogy lehet egy 4 hetes babát elkényeztetni?Idáig a hasadban volt,mindig veled.Most azt várod,hogy hirtelen erről a közelségről leszokjon?
2009. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
4 hetesen még inkább vedd fel, vagy add a dédinek, ráértek később fegyelmezni (1,5-2 hósan) de sztem ettől nem kap sérvet (de a tüdeje sem erősödik!) ezek régi néphitek...
2009. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Sérvet tuti nem kap, de egy 4 hetes babát nem lehet még elkapatni!Nyugodtan foglalkozz vele mert rád van szüksége, én nem hagynám egy ilyen pici babaát sirni.
2009. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is nagyon sajnálom és nem is nagyon hagyom hiába mondják. mindenki mást mond, egyik hogy hagyja másik hogy ne. néha tényleg inkább csak hiszti, ha kézbe veszem egyből elmúlik minden baja.
2009. jún. 28. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hiszti!Csak annyi,hogy érezni akar...mint mikor még pociban volt
2009. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gondolj bele, 4 hete még a pocidban volt, sötétben, nyugalomban, melegben, csendben, mekkora trauma Neki ez a kinti élet. Biztos, hogy nem kényezteted el, ne hagyd sírni!
2009. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3honapos korig nem lehet elkényesztetni a kisbabát.Ne hagyd sirni,inkább keresd az okát.Ő még a kézben létre nem fog rászokni.
2009. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Most nem leszek valami népszerű de nem bírom ezeket olvasni.

Igen hamar el lehet kapatni egy babát és már az elejeén le kell szoktatni a dolgokról folyamatosan.6 hetes korától el lehet kezdeni a leválasztás mert meg kell tanulnia egyedül is ellenie.Persze a hangsúly a fokozatosságon van és nem arról van szó h akkor mostmár nem lehet kézben mert szüksége van a törődésre.És igen néha hagyni kell sírni a babát akérmilyen nehéz is.

Sérvet nem kaphat az tény.

7 hetes baba anyukája

2009. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 uncsitesóm is nagyon sírós volt s sérvet kaptak, meg kellett őket műteni. Ne hagyd sírni.

Az én babám is mindig ölben akart lenni, s csak úgy volt jó neki ha állok vele, mihelyst leütem vele, már sírt is.

Ez ment 2 hós koráig, majd lassan magától leszokott róla.Most 4 hós, 2 órát simán elvan a tornáztató vagy a játszószőnyeg alatt.

Az elején volt hogy 2 órát kellett ringatni mire elaludt, ma már cumit adok a szájába, 2 perc ringatás s alszik reggelig mint a kisangyal!

2009. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!