Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok Budapesten alkalmi...

Hol tudok Budapesten alkalmi ruhát venni 15hónaposomra?

Figyelt kérdés
Esküvőre megyünk, most 86-os ruhákat hord a kislányom, de nem találtam neki való csinos kis ruhát, hol nézzem meg?
2012. máj. 19. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
a sárkány centerben a gyömrői úton gyönyörűek vannak
2012. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! BRENDON! Én ott vettem a fiamnak keresztelőre kis öltönyt, 86-ost.

[link]

Ezt nézd meg, igaz csak fehérek, de van egy pezsgő színű is.

5990-8290 FT az áruk. Egész kibírható, máshol sem olcsóbb...

2012. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem tudom mennyi a Sárkányban, de itt a helyi kínaiban sem sokkal olcsóbb, legalábbis itt 4500-5000 között van, kapugaranciával. Brendonba van rá garancia is. Anno néztem piaci gyerekruha árusnál is, de horror volt az ára, nem tudta mit kérjen el érte...
2012. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Elsősorban barna, bézs árnyalatút szeretnék nem fehéret vagy rózsaszínt, mert apa és én is bézsben leszünk, de ha kicsilányra nem lesz jó más is, csak olyan csúnyákat láttam, nem tudom már hol lehetne megnézni. Jelen esetben még az ár sem lényeges, csak kapjunk már valami szépet, mert mindjárt itt az esküvő.

2012. máj. 19. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Visegrádi utca, Mária bababolt, nagyon szépek vannak, jó áron, 2500-6000ft.
2012. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a Mária bababoltban vettem ünneplő ruhát a lányaimnak, elég nagy a választék, sok szép ruha van.


Amúgy angol turiban és a Hádában is vettem már nagyon szép, vadonatúj alkalmi ruhákat, de azt "vadászni" kell, előre nem tudni, mit sikerül találni.

2012. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, akkor ott mindenképp megnézem, most találtam ezt az oldalt ha érdekel valakit, szép kisruhák vannak csak sajnos az ár nincs feltünteve és nem minden méretben kaphatóak.

[link]

2012. máj. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!