Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszeren kívül más pótlást...

A tápszeren kívül más pótlást lehet adni 3hónapos babának?

Figyelt kérdés
Anyósom hajtogatja hogy ő annó híg tejbegrízt főzött,tehéntejből a gyerekeinek.én ezt nem túlzottan támogatom,mert úgy tudom tehéntejet és a gabonaféléket is csak 1 éves korátol szabadna ennie.Mi a véleményetek és ti mit ajánlanátok esetleg mást?
2009. jún. 27. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Isten ments!!!!ne adj neki mást!Igaz mi anyatejesek voltunk-vagyunk,de nem kell más neki.Tény régebben adtak neki,meg rizsnyákot is,de ma már nem kell.ezek a tápik ki vannak már találva,hogy a legjobb legyen nekik.3hónaposan ő még nagyon picike ne terheld semmivel.tehéntejet meg pláne ne adj mert a veséjük nem bírja.az én fiam most 1éves most kezdjük bevezetni a tejet...ne hallgass rá!!Az én anyósom a fütyijével piszkál állandóan,amire a doki azt mondta,hogy 5éves korára kell jónak lenni-leszereltem az anyóst,hogy hagyjon már ezzel..
2009. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyáron, ha nagyon meleg van, adhatsz neki babavizet!
2009. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nemrég azt is mondta nálunk a bababolt eladója hogy baba gyümiteát lehet neki adni,meg teával hígított gyümilevet is
2009. jún. 27. 11:45
 4/9 A kérdező kommentje:
a vizet utálja,mindíg kiköpi
2009. jún. 27. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 3 hónapos kora óta kap sárgarépa pürét, alma-sütőtök desszertet, baba vizet, teát. Most 16 hetes őszi lé,sárgabarack lé, őszibarack desszertet. És evett már tejpépet is.
2009. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Mi 2 hónapos kortól ittuk a babateát, csak jobban hígítva, mint ahogy írja. 3 és 1/2 hónaposan már ittuk az alma kifacsart levét, egy hét múlva kostoltunk barackot, répát, krumplit, banánt,sütőtököt 3-4 napos különbségekkel.

De tehéntejet és gabonát tényleg ne adj neki!

2009. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Kisfiam is tápszeres. Még kicsit várok, de hamarosan adok neki pl sárgarépalét, vagy paradicsomlét. Most 2 hós. Ettől nem lesz baja!
2009. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én az anyatejes 3 hónapos babámnak adok répát meg sütőtököt. megemészti szépen, és nagyon szereti. tápszerrel már nem akartam pótolni, az anyatejjel pedig már nem lakik jól. az itteni kórház csecsemőosztályának a főorvosa is így javasolta. hipp teákat kap ezen kívül, én a gyümölcsökel még várok, egyelőre a főzelékeket nyomja.
2009. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és ti a babának hogy csináljátok a főzelékeket?
2009. jún. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!