Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai, hogy a babám már...

Korai, hogy a babám már átalussza az éjszakát, vagy más babák is végig alszanak ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Az én gyermekem 7 hetes. Pár napja úgymond átalussza az éjszakát. Kb. 21:30-tól 5:30-ig. (+ - fél óra)

Nem baj, ha ilyen kicsinek kimarad az éjszakai etetés és csak alszik ennyit?

Eddig 1100 g-ot hízott.


2009. jún. 27. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,Éjjel nem kell a babának enni.Neki is jó,ha a gyomra is tud pihenni.Ha nap közben rendesen eszik,rendesen gyarapodik,akkor nincs semmi gond.
2009. jún. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem gond. A munkatársamék kisbabája első perctől végigaludta az éjszakákat,. A nővérkék szerint ritka az ilyen, 1000 gyerekből ha 1 ilyen,csak hálásak lehettek érte.

Általában a gyerkőcök 5 kg felett képesek átaludni az éjszakát, de ezt gyereke is válogatja. Az én lányom 2,5 hónapos volt, mikor először átaludta az éjszakát, és 5500 g.

Szerintem örülj neki, szerencsés vagy.


Üdv!

Jó babázást!

2009. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj! Mi már 5 hónaposak vagyunk, és nem volt még 2 hónapos, már átaludta az éjszakát. Ritka, az ilyen jó baba. Sok anyukától hallom, hogy 3-4-5-ször is van hogy felkel a babájuk. :)
2009. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam 2 hónapos korától átaludta kb 6 hétig, aztán egyszer csak újra ébredt, van hogy 3* is kelünk és nem tudni, hogy miért. Most múlt 5 hónapos.
2009. jún. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom öt hetes korától átaludta és alussza a mai napig is az éjszakákat, pedig már 14 hónapos. Örülj hogy tudsz pihenni.
2009. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7:51-es vagyok. Beavathatnátok, hogy miért pontoztatok le...igazán kíváncsi lennék rá.
2009. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hetesen kezte este 11-től aludt reggel 8-ig. Már egy éves lesz júli 8-án, és este 9-től alszik 11-ig. Egyszer felébred úgy 8 körül kér inni, meg egy tisztába rakás, de mire végzek a pelenkázással ő újra alszik...Örülj neki! Mellesleg bébim még képes délután is aludni 2 óra hosszat - ebéd után. És van, hogy délután 5 körül le kell fektetnem fél vagy egy órára, mert esik kél a fáradságtól.
2009. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a 11-et másnap "reggel" 11-re értettem...:) Rettentő jó alvó baba
2009. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem korai, használd ki, feküdj le te is vele.

Az én babám mióta megszületett 7 kor fürdés, 8-9 között bealszik, s reggel 6-9 között kel. Kétszer kelt fel eddig éjjel, de akkor sem sírt, játszott 2 órát s vissza alutd reggelig.

2009. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!