Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,11honapos babatoknak mar...

10,11honapos babatoknak mar lejon a kukacrol a bor? Hogy nez ki ha a babanak fitymaszukulete van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
11 hósomnak csak félig tudom lehúzni :(
2009. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
10 hós kisfiamnak kb 2 hete jön le egy ici picit a bőr. Éppen hogy csak látszik a kukaca vége.
2009. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem konkrétan a kérdésre: Az én kisfiam 6 hónapos, én már a születésétől kezdve egy icipicit mindig húztam neki (persze az elején éppen hogy, ti is tudjátok mennyire szabad), mindig egy kicsivel többet. Fürdés közben lehet a legjobban kitisztítani, így mindig apa segítségét kérem, hogy addig fogja a fejét a picurnak, így két kézzel ügyeskedem. Mi már teljesen hátra tudjuk húzni neki, vagyis már csak egy icipici az, amit még nem tudjuk, a karima után. Hát, ha majd felhúzzátok, eszméletlen mennyiségű popsikenőcs lesz alatta. Nekem sokszor a víz le sem vitte, törlőkendővel törölgettem és fülpucolót belemártottam olajba, amit a hajlatokra használunk, na az nagyon gyönyörűen leszedte. Remélem mi már így megússzuk a metszést. Próbáljátok tisztogatni, mert egy éves korban megnézi a doki, és ha nem megy hátra, akkor sajna felvágja vagy hátrarántja a picurnak.
2009. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
13 hós,és nem jön le.Ennyi idős korában az első fiamnak se jött le(mégsem lett fitymaszűkülete),de a doki is mondta,h ez természetes.Finoman húzgálom,de ennyi.
2009. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

én is húzogatom a most 6.5 hónapos fiamnak, majdnem az elejétől kezdve (kb hat hetes korától)

már nekünk is látszik a makk eleje

és valóban sok fehér "valamit" szedtem ki eleinte, most már nincs, gondolom, mert rendszeresen tisztítgatom

nekünk a doktornéni mondta ezeket, hogy csináljam

2009. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Tudtommal nem szabad hozzányúlni!!! Régen ezt valóban ajánlották, de már belátták az orvosok, hogy nem volt helyes. Sok kisgyermeknek okoztak ezzel fájdalmat, és esetleg gyulladást. A Természetre bízhatjátok nyugodtan a dolgot.
2009. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szabad húzogatni, akkor hogy tisztítsam ki azt a sok fehér trutyit ami a vizelettől, és sok mástól lerakódik?
2009. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 20:42-es anyukával teljesen egyet értek. A babám megszületésétől nagyon óvatosan megmozgattuk a bőrét fürcsi után. 6 hetes korában teljesen rendbe volt neki. A gyerekorvos szája tátva maradt, hogy hogyan lehet ez. Szerintem ez az egész nem megy ki másra, mint a sok pénzre. Mert amikor a lányomat műtötték lágyék sérvre, volt ott vagy 10 kisfiú és mindnek a kukacát műtötték. A nővérke mesélte, hogy ez így megy évek óta. Régen amikor születés után rögtön elkezdték nekik mozgatni a bőrt, nem voltak ilyenek. El kellene gondolkodni rajta.!
2009. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!