Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nestlé rizses tejpéptől...

A Nestlé rizses tejpéptől lehetnek kiütések a babám arcán? Tegnap is evett egy kicsit meg ma fél 11-kor. Az mostanra kijöhet?

Figyelt kérdés

4 hós múlt. Azt írják tejet tartalmaz.

Vagy lehet, hogy csak azért mert az oldalán aludt most vagy 2 órát?

Csak azon oldalon vannak pici pirosas pöttyök amelyiken aludt. Lehet, hogy csak melegkiütésféle?


2009. jún. 26. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet meleg kiütés is,meg elnyomhatta vagy ha esetleg nem pamut a feje alatt a szövet attól is.De lehet kajától is,ha gyanakodsz rá akkor váltsál másra.Mi a mildibét vesszük ez nagyon finom és bevált a kicsinek is ízlik,soha nem volt gond se ezzel se a tápszerrel..árban is nagyon jó.A nestlét nekem meg sem ette..kiköpködte...

Minden estere ha gyanakodsz valamire azonnal abba kell hagyni..ha elmúlik az arcán 15-20perc múlva akkor csak elaludta ha nem mástól van.1éves baba mamája

2009. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet akkor, hogy a melegtől vagy az anyagtól mert csak úgy a kanapén aludtunk. Nem volt a feje alatt semmi.

Köszi!

2009. jún. 26. 19:13
 3/7 A kérdező kommentje:
El is múlt, köszi. :) Akkor a kanapé volt.
2009. jún. 26. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom a NEstlé rizses tejpéptől nagyon kiütéses volt, semelyik másik tejpép nem volt rá ilyen hatással, attól a hasa és a háta kiütéses volt, apró pici pöttyös.
2009. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az előző vagyok, evés után pár óra múlva látszott rajta, viszont másnapra elmúlt.
2009. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor majd figyelem még de neki csak az egyik halántékánál volt azon az oldalon amelyiken aludt. Meg kapott már tegnap is és akkor semmi nem volt. A hasán hátán nem volt semmi.

Köszi a válaszodat!

2009. jún. 26. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,hagyd abba azért a rizspépet és ha alszik tegyél egy pelust a feje alá.a szövet lehet műszálas is,meg koszos is esetleg ..nem azért ,mert nem tartod tisztán de az évek alatt porosodik mindenhol és ez a legbiztonságosabb ha oda teszed az ő kis textiljét-neki is kényelmesebb hidd el.Remélem nem lesz több ilyen a picurin:D
2009. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!