Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Kétségbe vagyok...

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve. Kisfiam 12 hetes,tegnap óta nem akar enni sem anyatejet, sem tápszert viszont a teát azt iszogatja.

Figyelt kérdés
És szinte egésznap keservesen sír.Már fogyott is.Hiába probálom adni neki,csak keservesen zokog.Sosem sirt még ennyit mint a 2 nap alatt.Nem lehet megvigasztalni,ha felveszem akkor is sír.
2009. jún. 26. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más jel,pl kaki hiány,hőemelkedés?

Nálunk akkor volt így,amikor fájt a torka,de ugye csak sírással tudta jelezni,nekem sem akart semmit sem elfogadni.Hát ha nem akar enni,én megmutatnám tanácsadáson dokinak,biztos ami biztos.ha folyamatosan sír,biztos hogy fájhat valamije.

2009. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kaki volt,folyamatosan mérem a lázát de nincsen az sem.
2009. jún. 26. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű: ügyelet!!!!
2009. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz, ki ne száradjon!
2009. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jön a foga!!!
2009. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg,légyszi,hogy mit mondott az orvos.Én is vinném az ügyeletre.Sok szerencsét.
2009. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi van veletek? Mit mondott az orvos?
2009. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!