Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babád, aki vizet...

1 év körüli babád, aki vizet iszik, forralod, vagy veszed neki a babavizet? Vagy lehet már felnőtt ásványvizet adni neki? Ha igen, melyik fajtát?

Figyelt kérdés
Én minden nap forralom a vízszűrő berendezésből jövő csapvizet. A babavíz túl drágának tűnik, főleg, hogy 2 literrel megiszik egy nap. Ti mivel itatjátok 1 éves, vizet ivó babátokat?

#csapvíz #babavíz #ásványvíz #forralva #felnőtt ásványvíz
2012. máj. 14. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szűrt vizet, csapvizet és forralt vizet is szoktam neki adni. Baba vizet nem veszek, fölöslegesnek tartom. Bár az én fiam közel nem iszik meg ennyit, örülök ha 2 dl bele tudok diktálni egy nap, és van hogy teát vagy gyümölcs levet kap, különben nem inna.
2012. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szentkirályi ásványvíz adható a babáknak (rá van írva). Nem drága, és én is azt iszom.
2012. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is sima csapvizet adok neki. Néha kap babavizet, teát, legjobban a hideg csapvizet szereti.
2012. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van vízszűrő kancsónk, abban szoktam neki vizet szűrni, 10 hós kora óta ezt issza, és nincs baja tőle. 11 hós
2012. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csapvizet adok neki 8 hónapos kora óta (tápszerhez is).
2012. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először Jana baby vizet kapott, de mikor már mennyiséget ivott váltottunk az Óbudaira mert jelentősen olcsóbb, aztán szentkirályit ittunk mi, így már ő is azt kapja, de most hogy 15 hónapos egyre gyakrabban fordul elő, ha nem vagyunk otthon hogy akármilyen más ásványvizet kap, vagy gyümölcs levet, mert csak az van szomjan meg nem maradhat.
2012. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szentkirályi mentes vizet iszik, Ő is, Mi is. Én magam sem innám meg a sima csapvizet, Neki sem adok.
2012. máj. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szentkirályi vizet iszik,sosem vettem olyat ami külön babavíz volt,ezt lehet adni babáknak is,mi is ásványvizet iszunk,mert a csapvizet nem iszom meg,csak mi szénsavasat.
2012. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!