Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a habtapi, mekkora és...

Mi az a habtapi, mekkora és hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A habtapi tulajdonképpen egy habszivacsból készült puzzle. Többféle méretben kapható. Van 10x10-es darabokból álló, de láttam már 20x20-ast is. Lehet állítólag a Rossmannban látni, Plusban is láttam már és természetesen a játékboltokban biztosan fellelhető. Az ára olyan 1000-3000 Ft körül van csomagonként.
2009. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

SZia!

én múltkor a tescoban vettem akciósan 2500 volt, 26db-os. Most olyan 4000 körül lehet.

2009. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Habszivacs puzzle.Van belőle nagyobb méret is (33 cm x 33 cm) és kisebb is,ha jól emlékszem (11 cm x 11 cm).Egy csomagban általában 10 db van,az ára 1300-2600Ft között mozog.Mérettől,mintától függően.Persze lehet,hogy létezik drágábban is:)Van olyan amin számok,betűk vannak,állatos,figurás is van.A nagyobbak kirakhatják,tanulhatják a betűket,számokat,a kisebbek szívesen játszanak rajta,hiszen egész nagy teret ki lehet rakni,akár már 15-20 db-ból is,jól szigetel,nem csúszik.Játékboltban,Interspar,Tesco,és más nagyobb bevásárlóhelyeken kapható.Kislányom nagyon szereti.
2009. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van olyanom és nem is tudtam,hogy az az. Kaptam. De az van ráírva, hogy 3 éves kortól ezért nem is használtam eddig.:/
2009. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Mi az Aucanban vettük,10 darabonként volt csomagolva,és 999 forint volt/csomag.

2009. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont a napokban láttam a Praktikerben, puzzle szőnyeg néven.

Gyakorlatilag majdnem minden gyerekjátékra a 3+ van írva. Itt talán azért, mert ha kivehető mintás, akkor az fulladásveszélyes. Nekünk állatos van, van olyan része, ami nem nagyobb, mint egy 20 forintos, mi úgy oldottuk meg, hogy a hátulján cellux-szal leragasztottam.

2009. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisebb gyerkőcnél az a jobb, minél nagyobb darabokból áll. Pl. az állatosoknál gond, hogy a szemét ki lehet venni, amit könnyen lenyelhet a gyerek. Kisfiam 8 hós kora óta játszik rajta, nekünk betűs van, elég nagy darabokból áll, maga 1 db puzzle kb. 30x30 centi. Tesco-ban vettük 26 db-os 3.700,- Ft volt. A szélsőket simán felszedi, felhajta és rágicsálja, így oda kell figyelni, mert ki tudnak belőle harapni kisebb darabot, amit lenyelhetnek, ezért van, hogy 3 éves kortól ajánlják. Ez még nem fordult elő amúgy nálunk, csak foglenyomatosak lettek. :)
2009. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,akkor ez jó lenne letenni a járólapra,mert az én manóm már nagyon mászik és félek a járólapon felfázik.
2009. jún. 26. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!