Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatok és a lányom ekcémás,...

Szoptatok és a lányom ekcémás, nem tudni, mitől, ezért inkább nem eszem epret, málnát. Akkor ne egyek epres lekvárt, krémlevest, joghurtot, stb se?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan egyél nem attól ekcémás. leginkább valami mosópor vagy tejfehérje allergia áll a háttérben. (nekünk is van)
2009. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem inkább a tejtermékektől kellene búcsút venned a szoptatás idejére. nekünk megoldódott így.
2009. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kisfiam is ekcémás.

Először a doki nálunk is a kajára, mosószerre és hasonlókra tippelt. Hiába mondtam, hogy semmi új nem lett bevezetve. A végén ca-muscot kellett adnom, de attól sem javult, 1 hónap alatt iszonyat ronda lett már a fiam bőre. De a doki még mindig kaja, mosószer allergián lovaglot.

Elvittük bőrgyógyászhoz, és kiderült, semmi ilyesmi allergia nem áll a háttérben. Endogén ekcémája van a fiamnak, ami örökletes. Kaptunk 3 féle krémet, fürdetőt és 4 nap alatt rendbe jött.


Menjetek el bőrgyógyászhoz.


Üdv

15 hós anyuka

18 hetes km

2009. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár nem annyira a kérdésemre irányultak.

Elhiszem, hogy segíteni akartok, de honnan gondoljátok, hogy nem csináltam tejdiétát és hogy nem voltunk bőrgyógyásznál?

2 hónapig diétáztam, semmi eredmény.

3 bőrgyógyásznál voltunk, 2 gyerekdokinál a miénken kívül és 1 homeós dokinál.

2009. jún. 26. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Náluk is örökletes ekcéma van, apja, nagyapja is az.

Egyébként nyugodtan eheted ezeket a dolgokat.

2009. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!