Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nyuglodig az 5 honapos...

Miert nyuglodig az 5 honapos babam egesz nap?

Figyelt kérdés
Mar egy idelye ezt csinalja, semmi sem jo neki, ha vele foglalkozok az sem jo, ha egyedul hagyom jatszani az sem jo, semmisem jo csak az ha hordozom korbe egesz nap, de ezt nem lehet sokaig csinalni. Mi lehet vele?
2009. jún. 26. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez megy 4,5 hos a kislányom. Eddig nyugodt volt, és elvolt egyedül. Egy hete meg már nem lehet vele birni. Lehet, hogy mocorognak a fogacskái. Vagy csak azért akar ölbe lenni, mert ugy többmindent lát. Sírni nem hagyom, igy marad az ölbecipelés. Mindennel le vagyok maradva, örülök neki ha megfözök és ki tudok takarítani. Én is bizok benne, hogy lassan visszaáll a megszokott rend nálunk is, és nem kellessz cipelni. Eddig elvolt a 2 nagyobb gyerekkel, most már velük sincs el. Boldog babázást!! És kitartás!!
2009. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez, szintén 4,5 hós. Én megmondom őszintén, hogy néha hagyom sírni pár percig és utána meglepő módon ha odamegyek és mutatok egy "új" játékot elvan vele vagy fél órát. Lehet, hogy már ők sem tudják mi jó nekik vagy mi nem jó csak nyűglődnek.

Ez egy nap egyszer van, hogy kicsit sírdogál de nem is nevezném sírásnak csak panaszkodásnak inkább. Sajnos egyszerűen nem bírja a hátam meg a derekam, hogy egész nap cipeljem a 6 kilóját. Néha már nekem is sírhatnékom van a fájdalomtól.

2009. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk most repedeznek az ablakok. Sikogat. Megpróbáltam ebéd után lefektetni. Nem ment. Kihoztam a járókába, hátha ott jó lesz. Nem megy. Közben nyűglődik, ha meg odamegyek, vihog. Amúgy egyrészt van egy foga, a második is nagyon készülődik. Másrészt délelőtt jött rá igazán, hogy kell hasról hátra pördülni, (a hátról hasra már másfél hónapja megí) azt próbálja gyakorolni, de nem mindig megy, ezért begurul. Szóval most találjam ki, mi a baja. De ilyenkor nem szeretem szórakoztatni, hátha elalszik. Na, persze!!! 5 hónapos +++
2009. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!