Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi változhatott meg?

Mi változhatott meg?

Figyelt kérdés
Pár napja a 3 hós fiam nagyon nehezen alszik el este.Eddig mindig evés után szépen magától elaludt,de most nemhogy magától nem sikerül neki,de még úgy is nagyon nehezen ha ringatom,simogatom stb.Csak sír,és szenved mert már fáradt.Lehet,hogy a front miatt van?Vagy mostmár mindig így lesz???
2009. jún. 25. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Az 4 hósom dettó... Mivel a napokban sok ilyen kérdés volt szerintem ez a hülye idő a ludas.
2009. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Mi még csak 2 hónaposak vagyunk,de az én fiam is nyűglődött egész este. Alig bírtam elaltani. Szerintem is az időjárás az oka.
2009. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges, hogy túlfárasztod. már abban a korban van, hogy sokkal több dolgot lát, érzékel, minden érdekli. részben nem akar semmiről lemaradni, részben pedig a sok ingertől sokkal inkább fárad. így aztán nehéz elaltatni. próbáld megelőzni nála a teljes kifáradást, mert ilyenkor már csak a fáradtságtól van a sírás, nem tudja lenyugtatni magát. fürödjetek kicsit előbb, etesd kicsit előbb, és tedd le. aztán néhány hét múlva úgyis ő maga fogja újra kitolni a fentlétek idejét, mert ahogy nő, egyre többet bír a szervezete.

én legalábbis így csináltam, mikor ebben a cipőben jártunk, nálam bejött. sokszor még olyan is volt, hogy fürdés nélkül letettem aludni.

2009. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát megnyugtatlak én sem tudtam elaludni!Kb. hajnal 3-ig csak vergődtem...ma reggel vizsgázom!Egy élmény volt!Engem persze senki sem ringatott:(

De...szerintem is az időjárás...a babákkal és akik érzékenyek minden félére nagyon ki tud szúrni a front és egyebek!

2009. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jún. 26. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!