Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem cumizik? Próbálkozza...

Miért nem cumizik? Próbálkozzam még vele?

Figyelt kérdés

Kisbabám a cumisüveget használja saját maga megnyugtatására. Én szeretném, ha inkább cumizna, sokkal jobb lenne pl éjjel, nem inna meg egy csomó vizet. Sosem volt nagy cumizós és 4 hónapos korában végleg elhagyta. Akkor tért át erre a szokásra. Most 9 hónapos. Vettem már neki Nuk, Mam, Avent cumikat, de nem fogadja el egyiket sem. Van úgy, hogy másfél órát is képes a cicin cumizni, ami viszont nekem kényelmetlen. A szopival nincs baj.

Mit tegyek? Vegyek még másfajta cumikat?

Akinél volt ilyen, hogy oldotta meg?


2009. jún. 25. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
biztos hogy nem fog már cumizni ha eddig sem cumizott. A cumisüvegről kéne elkezdeni leszoktatni lassan. vegyél neki előszőr csőrős poharat szilikonost, aztán szép lassan át lehet térni a simára.
2009. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Napközben szépen iszik pohárból.

Köszönöm a segítséget.

2009. jún. 25. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha üresen adod oda a cumisüveget az nem elég? Az én kisfiam is csak játszik a cumisüveggel, mivel szopik, sosem ivott belőle. Most 9 hós, mostanában megkapja, víz van benne, így amíg rágcsálja, addig legalább egy kis folyadékot is nyel. Amúgy ő is pohárból szépen iszik. Sosem cumizott. De ő csak akkor kapja a cumisüveget, ha úton vagyunk.
2009. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. jún. 26. 08:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is vettem neki legalább 15 cumit mire rátaláltam a legjobbra. Ne add fel. Megnyugvás utána.
2009. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oszd meg velem a titkot, légyszíves. Melyik a varázscumi?

Köszi a választ!

2009. aug. 18. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a tommee tippee jött be elsőként. Aztán most nuby-t használunk. A lényeg, hogy ne legyen kerek a cumi, hanem lapos. Az illeszkedik a legjobban egy baba szájába. Aztán, majd később jöhetnek a kerek cumik.

Sok sikert!

Utána próbáld arra szoktatni, hogy beadod a szájába a cumit, és magára hagyod. Addig, míg a szájában van nem fog sírni. Ha kiesik szaladj be, tedd vissza, és ismét hagyd ott. Ezt az első körök alkalmával vagy 20-szor eljátsza veled. Aztán majd este lefekvésnél már csak jó éjszakát kívánsz neki, betakargatod, megpuszilgatod, cumi be és mehet az alvás. Hihetetlen változás lesz hidd el. Csak ügyesen!

2009. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Én ezt javaslom, nálunk ez vált be.


[link]

2009. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet. Megpróbálom.
2009. aug. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!