Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már 9 hónapos, de még mindig...

Már 9 hónapos, de még mindig nem tudom mikor éhes. A ti babátok hogyan jelez?

Figyelt kérdés
Nagyon nem érdekli az evés, könnyen el lehet terelni a figyelmét. Kb 1 hónapos kora óta minden más érdekesebb. Főled szopizik, kb 3 óránként kínálom. Éjszaka mostanában sokat kel, de beteg is volt, no meg a fogait várjuk már.
2009. jún. 25. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
az én fiam olyankor nyűgös, és jobban keresi a társaságomat, mint máskor. olyankor már nincsen el a játékaival, mindent eldobál, és mászik utánam ezerrel. amúgy 4-5 óránként eszik napközben. reggelire tápszert, napközben gyümit, főzeléket kétszer, este megint tápszert. még éjszaka egyszer ébred enni, akkor is tápit kap. próbáltam gyakrabban kínálni, de ennél sűrűbben nem éhezik meg.
2009. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, az én fiam imádja a pociját. De van egy jellegzetes sírása, amikor laklizik a kajáért. Mert ugye pasi és "Agy uram, de azonnal típus".:) Nemsokára 1 éves lesz, de ő mindig nagyon ügyesen jelezte, hogy ha megéhezett, és minid "szól". Érdekes, ha szomjas, azt is más sírással/ nyöszörgéssel jelzi. Ha meg bekakál akkor berreg, és bűű-zik..:) Szóval, szerintem minden baba más.

Az öcsémék (13 évesek-ikrek), de mikor pici babák voltak az egyik baba közülük mindig jelzett, ha éhes volt, mikor meg nagyobbak voltak notóriusan ment a hűtőhöz és kiszolgálta kaja ügyileg magát. Sosem kellett könyörögni a kajálással naki. Bezzeg a testvérének! Neki a mai napig kell szólni. Van, hogy csodálkozik azon, hogy mért fáj a hasa: "Majd kilyukad a gyomrom" -érzése van. És mire végigzongorázza, jah, ma még nem is ettem semmit...Szóval..ne aggódj. Minden gyerek más, éhen halni azért nem fog, mert ott vagy mellette!

2009. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat és az időtöket. Szerintem csak akkor tudom már meg hogy mikor éhes, ha majd megmondja. Szinte bármikor tud szopizni, ha keveset is, és a szilárdból annyit eszik meg amennyit adok neki. Hát ilyen az én gyerekem, 10 kg fölött van már, idáig is eljutottunk valahogy, majd csak nem lesz nagyobb problémánk ebből...
2009. jún. 26. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!