Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyit böngészi itt a...

Ki mennyit böngészi itt a kérdéseket, válaszokat és mikor?

Figyelt kérdés

Én már szinte fanatikusan bújom, főleg ilyenkor esténként.

Sok jó dolgot lehet megtudni, tanulni. :)


2009. jún. 25. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Reggel amíg fel nem kel a pici,vagy este mikor megjön már a párom és alszik a pici,néha napközben ha van rá időm. Örülök ha segíthetek,örülök ha segítenek :)
2009. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
általában napi 3x ülök a gép elé.Amikor alszik a babám.délelőtt,ebéd után valamikor,és ilyenkor estére.akkor már ketten vagyunk fanatikusak :-D
2009. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia ,ahogy felkelek mindenreggel,ätböngäszem,äs este fele bekukkantok mägegyszer,a kavämat itt iszom meg
2009. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor este szoktam,de akkor itt is ragadok egy jo darabig.
2009. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
en leginkább csak este, mikor a kicsi is és apuci is lefekudt már (én éjfél elott nem nagyon tudok), most épp csak ideultem, amig a pasijaim furdenek. Napkozben ha akarnék sem tudnék, mert laptopunk van, amit a férjem magával hord. meg jobb is így, kulonben tiszta fuggo lennék, bár jonéhányszor a hasznos infok mellett fel is huzom magam, mikor provokálás folyik vagy kiélezett viták.
2009. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában reggel és este jövök, bár ha a gyerekeim (13 és 10 éves nagyok) engedik és nem ők foglalják le a gépet, néha többször is bekukkantok és próbálok segíteni, ha tudok.
2009. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is Fan vagyok. Pedig úgy fáj itt a hátam, hogy jujj. Mindig amikor alszik baba és épp nincs más dolgom vagy csak iszom egy kávét akkor itt kötök ki. Este meg ha elaludt már fél8 körül én 11-ig itt ülök. Most is kiengedtem a fürdővizem de nem bírok elszakadni.:/
2009. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy szabad fél órám, már itt is vagyok. Függőség!
2009. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én most kezdek függő lenni. Állandóan itt kötök ki.. Kár hogy senkit nem ismerni az anonimitás miatt...
2009. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én nekem van egy pár ismerősöm innen az iwiw-en. itt írogattunk és mondtam hogy jelöljük be egymást és láthatom hogy kivel írogatok :) ez egy ötlet.

amúgy én is függő vagyok. ha egy nap nem nézhetem meg az oladlt az már nagy baj!

minden jót.

2009. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!